Vestuviniai žiedai – svarbiausias vestuvių dienos akcentas

silver and gold couple ring
Photo by Goran Vrakela on Pexels.com

Vestuviniai žiedai gaminami visam gyvenimui. Tai ne tik vestuvių atributas, bet ir papuošalas, kurį jaunavedžiai dėvės daug metų. Todėl labai svarbu skirti laiko žiedų pasirinkimui. Jaunikio ir nuotakos įvaizdis svarbią dieną labai svarbus, tačiau vestuviniai žiedai turi tikti ne tik tai dienai, bet ir būti universalūs.

Kokie vestuviniai žiedai gali būti?

Vestuvinių žiedų reikėtų pradėti ieškoti dar gerokai iki vestuvių šventės. Tam reikėtų skirti pakankamai dėmesio. Pirmiausia, pasidomėkite tendencijomis ir pagalvokite, kokius žiedus norėtumėte mūvėti patys.

Klasikiniai apvalūs žiedai yra populiarūs daug metų ir nemažai porų renkasi juos. Jie puikiai dera prie visko, tad ne tik vestuvių dienos nuotakos įvaizdis atrodys gerai, tokie žiedai visuomet atrodys stilingai.

Pastaruoju metu labai populiaru rinktis vestuvinius žiedus su deimantais. Tai gali būti keli deimantai, kurie inkrustuojami žiedo viduryje. Tokius žiedus drąsiai renkasi tiek moterys, tiek vyrai. Pastaruoju metu taip pat populiarus siauri žiedai, kuriuos juosia deimantų juostelė.

Taip pat vis dažniau jaunieji renkasi iš tiesų išskirtinius vestuvinius žiedus. Tam galima kreiptis į juvelyrikos saloną arba netgi užsisakyti žiedų gamybą individualiai. Išskirtiniai vestuviniai žiedai yra naujausia pastarųjų metų tendencija.

Kokius papuošalus rinktis nuotakai?

Vestuviniai žiedai, be abejonės yra svarbiausias šios svarbios dienos atributas. Tačiau ruošiantis šventei, labai svarbu apgalvoti ir tai, koks bus bendras nuotakos įvaizdis, kokius papuošalus jai reikėtų pasirinkti, kad atrodytų nepriekaištingai ir vestuvinis žiedas derėtų prie visko.

Renkantis vestuvių papuošalus, pirmiausia reikėtų žinoti, kad jie turi derėti prie nuotakos vestuvinės suknelės. Pavyzdžiui, prie atvirų pečių suknelių puikiai tinka įvairūs kaklo vėriniai, dideli ir mažesni auskarai. Jeigu plaukai bus sukelti, puikiai atrodys masyvūs auskarai, net ir tokie, kurie yra prisegami prie ausų. O jeigu plaukai bus palaidi, pro juos gali žėrėti kabantys auskarai.

Jeigu dėvėsite apyrankę, ji turėtų būti tokio paties stiliaus kaip ir visi kiti papuošalai. Rinkitės tokią apyrankę, kuri neužgoš vestuvinio žiedo. Labai dažnai dėl to nuotakos kreipiasi į papuošalų kūrėjus, kurie gali pasiūlyti tarpusavyje derančius elementus ir sprendimus, kad vestuviniai žiedai ne tik atrodytų puikiai, bet ir užtikrintų, kad visas nuotakos įvaizdis būtų vientisas ir nepriekaištingas.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.