Kaklo papuošalai dovanai. Kaip pasirinkti?

Kokią dovaną išrinkti dailiosios lyties atstovei, kai artėja jos gimtadienis, išleistuvės darbe, Moters diena ar tiesiog tam tikra sukaktis – tenka nemenkai pasukti galvą. Šiais laikais kūrėjai ir dizaineriai labai išradingi ir tikrai gali įtikti kiekvieno mūsų skoniui. Kaip žinia, moterys dažnai taip pat yra išrankios ir jas domina ne bet kokie, o tik originalūs rankų darbo papuošalai. Tad jeigu nuspręsite Ją pradžiuginti nauju papuošalu, tai tegul tai būna mūsų šalies kūrėjų darbas. Jų asortimentas tikrai yra platus ir net neabejojame, kad rasite kiekvienos skoniui tinkamą variantą. 

Kaip išsirinkti kaklo papuošalą?

Taigi visų pirma pateiksime keletą patarimų, pagal ką turi būti renkami kaklo papuošalai moteriai. Visų pirma yra labai svarbu atsižvelgti į jos kūno sudėjimą. Savaime suprantama, kad stambesnei moteriai nekaip atrodys labai subtilus, dailus, plonos grandinėlės kaklo papuošalas su minimaliu akmenėliu ar kitu mažulyčiu papuošimu. Šioms dailiosios lyties atstovėms puikiai derės masyvūs vėriniai, kurie išryškina jų dailią krūtinę. Joms patariama geriau vengti ir ilgų masyvių kaklo papuošalų.

Tuo tarpu jeigu moteris yra nedidelio ūgio ir labai smulki, joms idealiai atrodys ilgi pakabučiai ir karoliai, kurie vizualiai jas didins. Šio tipo moterims geriau vengti masyvių kaklo papuošalų, kurie lyg dar labiau apsunkina jų ir taip jau gležną figūrą.

Dar yra ir toks moterų tipas, kurių kaklas yra trumpas. Joms neverta dovanoti stambių bei masyvių kaklo papuošalų.  Jie tik dar labiau paslėptų ir taip trumpą moterų kaklą. Tad tokioms moterims dovanoti labiau tiks tie kaklo papuošalai, kurie yra smulkesni, netgi subtilūs. Jų ilgis patariama, jog būtų keletas centimetrų iki kaklo ląstos.

Dar kai kurios moterys turi ir ilgus kaklus. Joms nepatariama pirkti bei dovanoti labai ilgų rankų darbo papuošalų. Jie tiesiog vizualiai dar  labiau ilgintų ir aukštintų kaklą.

Tad atsižvelgiant į moters sudėjimą bus lengviau nuspręsti, kurie kaklo papuošalai jai labiau derėtų. Nereikia pamiršti ir jos stiliaus bei pomėgių. Jeigu moteris yra drąsi ir nieko nebijantis, tai tokiai dailiosios lyties atstovei geriausiai tiks ir patiks spalvoti, masyvūs bei ilgi kaklo papuošalai.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.