Ką simbolizuoja vestuviniai žiedai: 5 atsakymai į prietarus, susijusius su šiais papuošalais

1. Ar paveldėtas kažkieno kito vestuvinis žiedas man neprišauks nesėkmės?

Kai kuriais atvejais manoma, kad kito žmogaus nešioti vestuviniai žiedai gali prišaukti nesėkmę – ypač, jeigu jis yra iš iširusios santuokos. Tai išplaukia iš įsitikinimo, kad energijos gali likti traumos objektuose, pavyzdžiui, iširusioje santuokoje, o tai rodo, kad jei kas nors po skyrybų mūvėtų vestuvinį žiedą, jis perduos energiją savininkui nesėkmingai santuokai.

Tačiau taip nėra su sužadėtuvių žiedais. Sakoma, kad sužadėtuvių žiedo kaip šeimos palikimo perdavimas teikia džiaugsmo jūsų santuokai – su sąlyga, kad ankstesnė santuoka buvo laiminga!

2. Ką reiškia bevardžio piršto niežėjimas?

Jei niežti pirštą, ant kurio paprastai dėvimi vestuviniai žiedai, tačiau Jūs vis dar nesusižadėję ar tik laukiate savo išrinktojo, turime gerų žinių. Niežtintis bevardis pirštas gali simbolizuoti, kad netrukus susižadėsite ar susituoksite. Taigi, jei laukiate, kol jis užduos klausimą, o jūsų pirštas pradės dilgčioti ar niežėti – gali būti, kad bus pasiūlymas!

3. Ką reiškia, jei mano vestuvinis žiedas sulūžta?

Sakoma, kad sulaužytas vestuvinis žiedas pranašauja santuokos iširimą. Tačiau jei jūsų vestuvinis žiedas sulūžo, nerimauti neverta – anot mitų, padarinius galite pakeisti, jei vyras vėl uždės pritvirtintą žiedą ant piršto.

4. Kodėl vestuviniai žiedai gaminami iš aukso?

Šie žiedai tradiciškai gaminami iš sidabro arba aukso ir tam yra priežastis! Vestuvinis žiedas nešiojamas siekiant parodyti pasitikėjimą savo antrąja puse. Taigi brangūs, auksiniai ar sidabriniai žiedai buvo padovanoti, kad parodytumėte pasitikėjimą, meilę ir tikėjimą jūsų būsimu sutuoktiniu. Jei pasitikėjimas žlugo arba vienas iš jūsų pabėga, tada galvojama, kad bent jau turite brangų vestuvinį žiedą.

5. Ar galiu nusiimti vestuvinį žiedą?

Galiausiai, įvykus vestuvėms, sakoma, kad vestuvinio žiedo nuėmimas simbolizuoja neištikimybę ar rūpesčius santuokoje. Šis prietaras kilęs iš senovės kultūrų, kur vestuviniai žiedai buvo gaminami iš medžio ir lengvai suirdavo, jei būtų nuimami.

Tikimės, kad tai suteikė jums šiek tiek supratimo apie prietarus, susijusius su vestuviniais ir sužadėtuvių žiedais. Tačiau norime, kad prisimintumėte: jeigu nors į vieno iš šių prietarų pinkles patekote ir Jūs, jaudintis neverta – tai tik mitai!

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.