Vakarinės suknelės pobūviams. Apie etiketą ir tinkamiausios pasirinkimą

suknelės

Jeigu Jūsų laukia nuostabi šventė, kurios metu galėsite ne tik pabendrauti su žmonėmis, tačiau ir parodyti save – tokiu atveju Diavolesa vakarinės suknelės turėtų būti Jūsų pasirinkimas. Perkant internetu greitai susirasite, greitai nusipirksite ir sulauksite, kol drabužis bus pristatytas iki Jūsų namų durų, tad siūlome tai įvertinti ir negaišti savo laiko vaikštant po prekybos centrus.

Diavolesa vakarinės suknelės labai įvairios ir skirtingos. Natūralu, kad tai labai džiugina. Kiekviena moteris gali rasti tokią suknelę, kokia jai labiausiai tinka. Nuo paprastesnių iki labai išskirtinių. Viskas priklauso nuo to – kokia šventė Jūsų laukia ir kokia suknelė geriausiai dera prie Jūsų išvaizdos bei asmenybės. Žinoma, dėmesio reikia skirti ir etiketui, kadangi jis dažnai apsprendžia konkrečius niuansus, kurie jau nebepriklauso nuo mūsų.

Straipsnyje aptarsime pagrindinius niuansus, kuriuos Jūs turite žinoti.

Pirmiausia reikia įvertinti – kokiai progai suknelė Jums reikalinga. Juk vakarinės suknelės taip pat gali labai skirtis, tad reikia įvertinti pasirinkimą. Paprastiems susibūrimams labiausiai tinka kokteilinės suknelės, kurios išsiskiria tuo, kad yra trumpos ir gana paprastos. Štai jeigu esate vestuvių svečias – tokiu atveju reikėtų rinktis kiek puošnesnes sukneles. Tuo tarpu išleistuvių šventei labiausiai rekomenduojamos kuklesnės ir turinčios oficialumo „prieskonį“. Taigi, ieškodami suknelės būtinai įvertinkite – kur su ja eisite. Labai dažnai kvietimuose jau būna nurodyta, kokią suknelę reikia vilkėti. Kai kuriais atvejais ne konkrečiai, tačiau yra pateikiamos užuominos, kurios padeda paprasčiau rasti tinkamiausias drabužius. Ne tik kad verta paisyti tokių užuominų, tačiau net būtina, kadangi apsirengusi kitaip nei prašoma parodysite prastą skonį ir nepagarbą.

Ieškant suknelės taip pat daug dėmesio reikia skirti ilgiui. Vienareikšmiškai – trumpos suknelės yra geras pasirinkimas tik gimtadienio ir kitų neoficialių švenčių metu. Per vestuves, išleistuves, krikštynas ir kitas panašias šventes reikia laikytis etiketo ir suknelė turi būti ilgesnė, o trupiausias jos ilgis siekti iki 10-ies cm virš kelių. Tik tokiu atveju pavyks „pataikyti“ į taktą. Su per trumpa suknele galite atrodyti labai vulgariai, tad būtinai naudokitės šiuo patarimu.

Šiek tiek dėmesio reikia skirti ir spalvoms, kadangi etiketas nusako – kokiais atspalviai reikia dėvėti konkrečiose šventėse. Štai visi puikiai žino, kad vestuvių metu svečiai neturėtų rinktis baltos spalvos. Lygiai taip pat nėra rekomenduojama ir juoda. Nors juodos suknelės yra labai elegantiškos, tačiau vestuvės yra bene vienintelė vieta, kur rekomenduojame vengti juodų spalvų. Violetinė – karališka ir prabangi spalva, tad ji rekomenduojama daugeliu atveju, su ja pavyks atrodyti gražiai bet kokio vakarėlio metu. Galiausiai, vakarinėms suknelėms netinka labai ryškios spalvos, tad geriau jų vengti, nes labai lengva „nepataikyti į taktą“.

Diavolesa vakarinės suknelės labai įvairios, tad tikrai rasite ką nors, kas jums tiks.

 

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.