Stilingos suknelės pagal figūros tipą – kaip išsirinkti?

Kone pats sudėtingiausias klausimas kiekvienai moteriai neduodantis ramybės „Kaip išsirinkti suknelę, kuri idealiai tiktų prie įvairių kūno formų?“ Stilingos suknelės, kurios atitinka kiekvieną figūros tipą – visų moterų svajonė. Suknelių būna įvairių spalvų – nuo ryškiausios raudonos iki tamsiausios juodos. Tinka ir įvairioms progoms, ir kasdienai. Šiame straipsnyje įvardinsime visus moterų figūros tipus ir pasakysime kaip išsirinkti sukneles, atsižvelgiant į šiuos tipus. Taip pat patarsime kaip išvengti arba sumažinti suknelių įsielektrinimą.

Stilingos suknelės pagal figūros tipą – kaip išsirinkti?

  • Kūno tipas SKINNY (liesas) – skinny kūno tipas apibūdinamas kaip liesas ar smulkaus sudėjimo. Turint tokį kūno tipą reikėtų vengti tik vieno dalyko – dar labiau sumažinti formas. Rinkitės tokias progines ar kasdienes sukneles, kurios suteiktų išraiškingesnes formas. O tai padaryti gali įdomesnių konstrukcijų ir dizainų proginės ar kasdienės suknelės, jų klostės, raukiniai, siuviniai ar įvairiausi papuošimai. Turinčios skinny kūno tipą merginos gali nebijoti eksperimentuoti, kadangi joms tinka ir įvairios audinių variacijos, ir skirtingų siluetų modeliai.
  • Kūno tipas TRIKAMPIS – trikampis apibūdina tokį kūno tipą, kuomet pečiai yra siauresni už klubus, o žiūrint iš šono galima įžvelgti trikampio formą. Turint tokį kūno tipą svarbiausia rasti balansą: kai ką pabrėžti, kai ką sušvelninti. Jeigu Jūs esate trikampis, rinkitės tokią proginę ar kasdienę suknelę, kuri pabrėžia pečius ir šiek tiek maskuoja klubus. Tam puikiai tiks A linijos suknelės. Pečių liniją pabrėžkite juos atidengiant, o klubus – priešingai, šiek tiek paslėpkite. Nesirinkite klubus aptempiančios proginės suknelės, bet venkite ir per daug pūstų sijonų.
  • Kūno tipas SMĖLIO LAIKRODIS – norint rasti tobulą proginę ar kasdienę suknelę smėlio laikrodžio figūros savininkei, reikėtų ieškoti tokios, kuri būtų su V formos ar lengvai nuleista pečių linijos iškirpte. Reikėtų vengti pūstų ar klostuotų sijonų ir pirmenybe teikti tokiems siluetams, kurie šiek tiek aptempia klubus.
  • Kūno tipas OBUOLYS – reikėtų rinktis standesnio audinio, griežtesnių konstrukcijų proginę ar kasdienę suknelę, kuri kūnui tarsi suteiktų formas, įliemenuotų ar kitaip formuotų Jūsų linijas.

Stilingos suknelės pagal minėtus figūros tipus yra mūsų tinklalapyje – redriver.lt

Kaip išvengti arba sumažinti suknelių įsielektrinimą?

  • Perbraukti sukneles per metalinę pakabą;
  • Sudrėkinti rankas su vandeniu ir perbraukti per įsielektrinančias sukneles;
  • Papurkšti antistatinės priemonės;
  • Papurkšti plaukų laką ant besielektrinančių suknelių, nes tai efektyviai sumažina šį nemalonų procesą.

Apibendrinant, galima teigti, jog stilingos suknelės, idealiai atitinkančios figūrą – kiekvienos moters svajonė. Įspūdingas sukneles, kurios tinka vilkėti ir įvairioms progoms, ir kasdienai  galite įsigyti – redriver.lt. Neabejojame, tapsite madingiausiomis visoje Lietuvoje ir net svetur!

 

 

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.