Permanentinis makiažas – ant bangos?

Lietuvos grožio srities rinkoje ši, iš šono skambanti kaip naujoviška veido zonos procedūra, atsirado dar apie 2000 metus, kuomet gauti norimos informacijos apie inovacijas nebuvo taip paprasta. Grožio srities specialistės, it ankstyvieji prekybininkai, naujienas atveždavo keldamos savo srities kompetensijas užsienio parodose ir panašiuose renginiuose. Vis dėlto, permanentinis makiažas lietuvoje sparčiai ėmė populiarėti tik apie 2010 metus. Moterų poreikiai kasmet keičiasi, šios nori išlaikyti savo estetinę išvaizdą negaišdamos tiek daug laiko. Todėl rinkoje atsiradusi gan nauja paslauga atsveria atsiradusią veidos zonos priežiūros paklausą. Ir visą tai pakeitė liaudyje vadinamas ilgalaikis makiažas, dažniausiai atliekama jo zona – veido sritis.

 

Permanento ypatumai

 

Daugeliui moterų ši ilgalaikė veido estetikos procedūra primeną gerai žinomą tatuiravimo procesą. Tačiau permanentinis makiažas turi nemažai esminių skirtumų.
Pirma, kitaip nei tatuiruotė, nors ir yra keleriems metams, permanentinis makiažas yra blunkantis laikui bėgant. Permanentinio makiažo – mikropigmentacijos zona yra veikiama įvairių faktorių, tokių kaip: uv spinduliuotės, druskos, odos atsinaujinimo, prakaitavimo aukštoje temperatūroje ir pan. Antra, permanentinio makiažo pigmentai yra įvedami tik į paviršinį odos sluoksnį, iki 0,8 mm. Visa tai lemia, kad zona po truputį, nekeisdama spalvos, blunka. Trečia, paslauga atliekama gan greitai, įprastai klientas užtrunka iki 2 valandų. Permanentinio makiažo specialistai pataria po procedūros atvykti spalvos atnaujinimui po 2 metų, kad klientė vėl turėtų norimus antakius, lūpas ar akių linijas.

 

Procedūros metu jokio diskomforto

 

Mikropigmentacija tik iš dalies primena tatuiravimą, kuris daugelio pasamonėje iškart sukelia mažesnį ar didesnį įsivaizduojamą skausmą. Tačiau, permanentinis makiažas yra atliekamas šiek tiek seklesniame odos gylyje, kurią lengvai nuravina prieš procedūrą kelis kartus tepami anestetikai – nuskausminamasis gelis. Permanentinio makiažo procedūros metu meistrė prieš ir eigoje klausia ar klientė jaučiasi gerai.
Vis dėlto, kaip jau supratote tai yra atsakingas sprendimas norinčioms šios estetinės procedūros. Gerai apgalvojusios rinkitės savo srities profesionalus, juk šių meno kūrinius nešiosite bent keletą metų. Daugiau informacijos apie permanentą – https://vilma-permanent.lt/

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.