Sužadėtuvių žiedo pasirinkimo gairės

Dviejų žmonių sprendimas gyventi kartu visą gyvenimą – vienas gražiausių dalykų gyvenime. Natūralu, kad sprendimą labai dažnai vainikuoja žiedas, kuris įrodo, kad du žmonės nori būti kartu. Šįkart mes ne apie vestuvių, tačiau sužadėtuvių žiedus, kuris kvepia ne tik elegancija, tačiau ir unikalumu. Šiuo metu bene daugiausia dėmesio sulaukia halo sužadėtuvių žiedai, tačiau kadangi pasirinkimas labai platus – pateiksime kelias gaires, kurios padės atrasti labiausiai tinkamą.

  •         Pirmiausia reikalingas tinkamo dydžio žiedas. Kadangi juos perka vyrai savo moterims – siūlome pamatuoti tuos, kuriuos ji nešioja. Tokiu atveju bent jau būsite tikras, kad rasite tinkamą.
  •         Taip pat reikia daugiau dėmesio skirti ir medžiagai iš kurios žiedas pagamintas. Nors baltas auksas yra vadinamas klasika, tačiau verta pirkti ir sidabrinius, kurie ne tik puikiai atrodo tačiau ir kainuoja labai pigiai.
  •         Žinoma, daugiau dėmesio reikia skirti ir akutei. Nuo briliantų, kurie labai didina žiedo kainą, iki cirkonio, kuris tai pat puikiai atrodo, tačiau kainuoja kur kas pigiau.
  •         Kai kuriems žmonėms labai svarbu, kad žiedas būtų žinomo gamintojo, tam tikro dizainerio. Vėlgi, tai dažniausiai didina kainą. Tačiau jeigu Jūsų moteris yra tam tikro prekinio vardo mylėtoja – galbūt verta ją nustebinti ir to dizaino papuošalu, taip?
  •         Renkantis žiedus taip pat nepamirškite ir graviūrų, kurios daromos pagal kiekvieno asmens poreikius. Kol vienoms poroms tai atrodo labai svarbu, kadangi suteikia papuošalui daugiau asmeniškumo tuo tarpu kiti dažniausiai nesirenka šios paslaugos, kadangi tai atrodo gana banalu. Graviravimas yra pigi paslauga, tad džiugu, kad kiekvienas gali rinktis tai, kas jam labiausiai tinka.

Geriausia sužadėtuvių žiedus pirkti internetu, kadangi sutaupysite daug laiko peržiūroms, paprasčiau pamatysite akcijas ir įsigysite tai, kas Jums labiausiai tinka.

Svarbiausia, kad sužadėtuvių žiedai ant kurios rankos lemia ir Jūsų laimę. Tad ne veltui moterims siūlome juos nešioti ant dešinės iki tol, kol ištekės. O vėliau šį žiedą turi pakeisti vestuvių.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.