Kaip nustebinti mylimąją peršantis?

Labai dažnai tenka girdėti, kad moterys nesupranta vyrų, o šie – moterų psichologijos. Būtent dėl tos priežasties, artėjant tai didžiajai pasipiršimo dienai daugelis vyrų prisipažįsta patiriantys jaudulį ar net stresą. Vyrai labiausiai jaudinasi ne dėl to, kokį atsakymą išgirs iš mylimosios, tačiau dėl to, ar patiks žiedas bei staigmena. Tai yra natūralu, nes ko nori moterys vyrams kartais yra neįmenama mįslė.

Tačiau piršlybos juk nenutinka per dieną, todėl viskam galima iš anksto pasiruošti. Per kurį laiką būtina stengtis visais įmanomais būdais perprasti ar iš kitų kuo daugiau sužinoti, kas patinka antrajai pusei. Paprastai moterys bent kartą tikrai su draugėmis yra aptarusios, kokio pasipiršimo tikėtųsi, kokį žiedelį iš išrinktojo norėtų gauti. Žiedas šiuo atveju yra svarbiausias, o prieš renkant jį galima pasitelkti „salės pagalbą“ – geriausias drauges ar artimuosius. Patikėkite, mylimosios labiau nenustebins niekas, kaip tik gauti tai, apie ką visuomet svajojo!

Vienoms moterims reikia prabangių vietų, kelionių ar ištaigingų žiedų, kitoms patinka gamta, jauki aplinka ir kuklus žiedelis. Svarbu atidžiai įsiklausyti ir kuo geriau pažinti savo moterį, kad netektų žvelgti nusivylimui į akis. Skirkite laiko smulkioms detalėms, net jeigu jos atrodo jums ir nereikšmingos. Taip pat labai gerai pagalvokite, ar norėtumėte, kad piršlybų procesas įvyktų tik tarp jūsų dviejų, ar norėtumėte į tai įtraukti trečiuosius asmenis.

Pasipiršimo galimybės dažnai yra neribotos, galite tai padaryti didžiulėje žmonių minioje koncerto metu ar paprašyti restorano padavėjo pagalbos. Galite sukurti visiškai uždarą, jaukų pasipiršimo momentą arba priešingai – tai padaryti ekstremaliai ir netikėtai – skrendant oro balionu ar šokant su parašiutu. Viskas priklauso nuo to, koks charakteris, kokį gyvenimo būdą propaguojate.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.