Ką jūsų papuošalai pasako apie jūsų asmenybę

Niekuomet nei vienas žmogus negauna antrojo šanso padaryti pirmąjį įspūdį. Šis teiginys yra tikrų tikriausia tiesa. Drabužiai, kuriuos mes pasirenkame dėvėti, kalbėjimo maniera, mūsų plaukų šukuosena ir juvelyriniai dirbiniai, kuriuos nusprendžiame pasirinkti savo kasdienybėje – visa tai gali labai daug pasakyti apie kiekvieną iš mūsų! Tuo tarpu juvelyriniai dirbiniai yra labai galingos priemonės, kurių pagalba tampa lengviau išreikšti ir pristatyti savo tikrąją asmenybę.

Taigi, ar kada nors pagalvojote, ką jūsų kasdien dėvimi ir mūvimi juvelyriniai dirbiniai gali apie jus pasakyti? Jei ne, vertėtų pažvelgti į visą tai iš arčiau.

Linksma

Moteris, kuri mėgsta dėvėti didesnius juvelyrinius dirbinius (nepaisant to, ar būtų kalbama apie auskarus, kaklo papuošalus, ar žiedus), paprastai būna aktyvesnė, komunikabilesnė ir linksmesnė asmenybė. Tokios moterys dažniausiai į gyvenimą žvelgia kaip į nesibaigiančią šventę. Taigi, jei mėgstate tokio tipo papuošalus, tikriausiai esate labai smagi, nevengiate šypsotis ir juoktis, o aplinkiniai jus dėl to labai vertina ir jumis džiaugiasi.

Profesionali

Juvelyrinių dirbinių komplektai, kurių spalvos yra nepriekaištingai suderintos – jei mėgstate tokius papuošalus, tikriausiai esate labai atsakinga, organizuota ir profesionalumą vertinanti asmenybė. Auksinis kaklo papuošalas ir prie jo derantys auskarai arba elegantiška sidabrinė apyrankė, kuri tobulai dera prie avimų batų. Ne paslaptis, kad daug savo srities profesionalų pasirenka juvelyrinius dirbinius, kurie yra labai gerai suderinti spalviniu atžvilgiu. Todėl jei mėgstate tokius papuošalus, greičiausiai aplinkiniai jus vertina kaip tikrą profesionalę ir neretai į jus kreipiasi patarimo.

Tendencijų nustatytoja

Jei jūs labai vertinate antikvarinius juvelyrinius dirbinius ir dažnai formuodamos savo įvaizdį pasitelkiate pakankamai išraiškingus, į akį krentančius ir unikalius papuošalus, tuomet jūs neabejotinai esate mados tendencijų nustatytoja. Jums patinka tai, jog jūsų naudojami papuošalai turi savo istoriją ir jūs nesukate sau galvos dėl prekės ženklų. Kai kalba pakrypsta apie juvelyrinius dirbinius, tai jums yra gerokai daugiau nei tik stiliaus detalės – tai jums yra meno forma.

Klasikinė

Pirmenybę teiktumėte sužadėtuvių žiedui su deimantu? Rinktumėtės klasikinį geltonojo aukso vestuvinį žiedą? Tokiu atveju jūs esate asmenybė, kuri vertina tradicijas ir klasikinius sprendimus, kurie niekuomet nepasensta ir neišeina iš mados. Ir tai jums suteikia ypatingai didelį privalumą – pasirinkdamos klasikinius papuošalus jūs tiesiog niekuomet neprašaunate pro šalį.

Žemiška

Ar jūs neretai pasirenkate juvelyrinius dirbinius, kurie būna pagaminti iš natūralių medžiagų, tokių kaip mediena ar kriauklės? O galbūt dažnai renkatės papuošalus, kurie yra pagaminti pasitelkus perdirbtas ir antram gyvenimui prikeltas medžiagas? Jei tai yra panašu į jūsų pasirinkimus, tikriausiai esate tikra gamtos mylėtoja ir vertinate tai, kas yra natūralu ir ekologiška. Tokie papuošalai atspindi jūsų žemiškumą ir meilę gamtai.

Ištaiginga

Jūs žinote bene kiekvieną šiuolaikinės mados prekės ženklą? Dievinate gerai žinomų gamintojų prabangius juvelyrinius dirbinius. Tuomet jūs esate moteris, kuri savo gyvenime skiria labai didžiulį dėmesį detalėms, niekuomet nesirenkate bent šiek tiek prastesnio sprendimo ir visuomet siekiate savo tikslų. Jūs spinduliuojate didžiuliu pasitikėjimu ir žinote, ko norite iš gyvenimo.

Minimalistė

Kas pasakė, kad labai paprasti juvelyriniai dirbiniai negali būti stilingi ir universalūs? Tikrai ne minimalistė! Galbūt jūs mėgstate šiokį tokį spindesį ar skirtingų spalvotųjų metalų maišymą tarpusavyje, tačiau prabanga ir spindesys nėra tai, kas jus žavi. Jei esate minimalistė, tuomet greičiausiai renkantis juvelyrinius dirbinius jūs vertinate balansą ir nesistengiate pasirinktais juvelyriniais dirbiniais išsiskirti.

Taigi, kuriai iš minėtų asmenybių galėtumėte priskirti save? Nepaisant to, koks bebūtų jūsų stilius ir kokia bebūtų jūsų asmenybė, niekuomet nepamirškite, kad tinkamai pasirinkti papuošalai jūsų įvaizdį gali paversti nepriekaištingu.

Plačiau apie juvelyrinius dirbinius galima skaityti oficialiame https://dote.lt/ tinklalapyje.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.