Emocijų Centras – psichologinė pagalba visiems

Emocijų Centras – naujai įsikūręs psichologinės pagalbos centras. Emocijų Centre profesionalūs psichologai suteiks pagalbą visiems, kuriems ji yra reikalinga. Greitėjantis gyvenimo tempas atneša vis daugiau iššūkių mūsų emocinei sveikatai, todėl psichologų paslaugos tampa vis svarbesnės ir aktualesnės. Psichologinės sveikatos svarba šiais laikais yra vis labiau minima ir tai kratosi tabu temos etiketės. Emocijų Centras priima konsultacijoms tiek gyvai, tiek internetu. Pastarasis variantas gali padėti mažiau drąsiems ar kitame mieste esantiems žmonėms gilintis į savo problemas ir jų šaknis kartu su psichologu.

Emocijų Centras: dėl ko galiu kreiptis?

Emocijų Centras siūlo konsultacijas įvairiais klausimais. Galima kreiptis dėl įvairių baimių ar fobijų ir pagalbos sprendžiant problemas susidūrus su jomis. Taip pat įvairiais savivertės ir savęs nepasitikėjimo keliamais iššūkiais. Emocijų Centras gali padėti ir turint nerimo ar panikos atakas, patiriant nemigą, perdegimo sindromą, psichosomatinius skausmus. Jeigu patiriate pirmuosius depresijos simptomus, Emocijų Centro specialistai gali padėti pristabdyti depresijos vystymąsi ir padėti atrasti to priežastis, jei jos nėra aiškios. Tai labai svarbu norint pritaikyti tinkamą gydymo metodą. Emocijų Centras taip pat teikia konsultacijas ir poroms bei įvairias traumas, netektis ar kitokių sukrečiančių įvykius patyrusiems žmonėms. Psichologinė pagalba gali padėti atrasti problemų priežastis, labiau įsigilinti į save ir išmokti tvarkytis su turimomis problemomis be didelių padarinių ir sunkumų. 

Emocijų Centre psichologai tampa vedliais link sprendimų

Emocijų Centras yra vieta, kurioje galite atrasti savo problemų šaknis ir išmokti jas spręsti. Psichologas nėra tavo gyvenimo kontroliuotojas, tačiau jis gali padėti atrasti sprendimus pačiam, pradėti kalbėti apie dalykus, kuriuos ilgai bijojai sau pripažinti ar išsakyti garsiai. Tai yra labai svarbu mūsų emocinei savijautai. Dauguma žmonių savo išgyvenimus kaupia savyje, o vėliau jie pradeda kliudyti gyventi ir mėgautis dalykais. Todėl Emocijų Centras siekia suteikti pagalbą žmonėms, kuriems jų problemos atrodo neišsprendžiamos jokiais būdais. Laikymas emocijų savyje ar jų nuvertinimas žaloja mūsų psichologinę sveikatą, o tai daro įtaką ir mūsų fizinei sveikatai. Nebežinote kas su jumis darosi ar kur kreiptis pagalbos? Emocijų Centras gali jums padėti.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.