Džemperiai jam ir jai internetu: kaip išsirinkti?

džemperiai jam ir jaiDžemperiai jam ir jai – tai sparčiai populiarėjanti mados tendencija Lietuvoje, juk nieko nuostabaus, kad vienas kitą mylintys žmonės nori visam pasauliui pasakyti apie savo jausmus. Žinoma, idėja, kad vieno rūbai užrašai, piešiniai ar ornamentai papildo kitą rūbą, labai graži, tačiau kaip išsirinkti džemperius, kad nei mergina, nei vaikinas neliktų nusivylę?

Dydžių skirtumai

Renkantis džemperius elektroninėje parduotuvėje, pavyzdžiui, Foxman.lt, būtina nepamiršti apie fiziologinius moters ir vyro skirtumus, todėl dydžių žymėjimas raidėmis ar skaičiais ne visada atspindi realybę. Visada būtina atkreipti dėmesį ir į dydžių lentelę. Vyras turėtų įsitikinti, kad naujasis pirkinys jam nebus siauras per pečius, o moteriai – per krūtinę. Jei džemperiai jam ir jai yra šiek tiek prailginti, nes prailginti drabužiai šiuo metu labai madingi, būtina atkreipti dėmesį ir į klubus. Atminkite, kad džemperis neturi būti labai aptemptas ar įsirėžęs į kūną. Tad jei blaškotės tarp dviejų dydžių, geriau rinkitės didesnį. Tuo atveju, jei džemperis netiks, visada galėsite jį pakeisti kitu, nes elektroninės parduotuvės savo klientams siūlo lanksčias prekių grąžinimo sąlygas.

Kokybės kriterijus

Džemperių poroms kaina prasideda kažkur nuo 40 eurų, o tai nėra labai maži pinigai, ypač jauniems žmonėms, kurie mėgsta tokius originalius dalykėlius. Taigi, natūralu, kad po didelio džiaugsmo, gavus užsakytą prekę, seka didesnis nusivylimas, kai naujasis pirkinys po kelių skalbimų išsitampo, praranda formą ar pasidengia mažais siūlų pumpurėliais. Tad džemperiai jam ir jai turi būti ne tik stilingi, bet ir kokybiški. Visada atkreipkite dėmesį į audinio sudėtį ir priežiūrą.

Rinkitės patikimą pardavėją

Šiuo metu elektroninė prekyba išgyvena auksinius laikus, vis daugiau žmonių nusprendžia išmėginti apsipirkimą virtualioje erdvėje. Tad nieko nuostabaus, kad tokią situaciją išnaudoja ir įvairūs sukčiai, kurie steigia elektronines parduotuves, tačiau užsakytų prekių taip ir neišsiunčia klientams, sumokėjusiems pinigus, todėl specialistai rekomenduoja visada peržvelgti buvusių klientų atsiliepimus ar skundus apie pasirinktą parduotuvę ir tik tada užsisakinėti prekes. Tada galėsite jaustis visiškai ramūs, kad užsakyti džemperiai jam ir jai pasieks jūsų namus.

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.