Sužadėtuviu žiedai: griauname mitus

Suzadetuviu ziedai yra tokia sritis, kurios mados tendencijas kuria juvelyrai. Ziedai apipinami įvairiomis legendomis ir lyg įpareigoja jaunikį įveikti misiją – suzadetuviu ziedai. Tačiau pasikapsčius istorijos lapuose, matome, kad viskas daug paprasčiau. Tad mūsų tikslas – šiandien, sugriauti didžiausius mitus, kuriais yra apipinti suzadetuviu ziedai.

suzadetuviu ziedai

Tarpinė stotelė

Sakoma kad suzadetuviu ziedai yra tarpinis dirbinys iki kol bažnyčioje pirštus papuošia vestuviniai ziedai. Tačiau dažniausiai juos moterys nešioja visą gyvenimą ir perduoda savo vaikams arba anūkams.

Tik sidabras

Dar vienas ir itin gajus mitas, kad suzadetuviu ziedai turi būti tik iš sidabro arba baltojo aukso. Tačiau iš tiesų sužadėtuvių žiedai gali būti bet kokios spalvos ir iš bet kokios medžiagos. Suzadetuviu ziedai baltasis auksas yra populiarus dėl praktiškumo ir ilgaamžiškumo. Be to suzadetuviu ziedai baltojo aukso kaina yra itin palanki. Taip pat tai populiari išpardavimų ir akcijų sritis. Suzadetuviu ziedai akcijos  lemia šio metalo populiarumą.

Deimantai

Sakoma, kad suzadetuviu ziedai privalo būti inkrustuoti deimantais. Tačiau realybėje tokia praktika pritaiko tik barakudos arba itin aukštus reikalavimus keliantys vyrai. Suzadetuviu ziedas be deimanto simbolizuoja tą patį. Kita vertus, suzadetuviu ziedai briliantai yra populiarūs. Tarkim, princas Viljamas savo sužadėtinei Kate Middleton įteikė žiedą su mėlynuoju safyru, vaizdas – tobulas. Lietuvoje tokių žiedų ne vienas.

Dar vienas mitas dėl ziedo kainos, sakoma, kad ji turi būti dviejų vyro mėnesių atlyginimo dydžio. Keistas priežodis, kuris įkainotų vyro norą kurti šeimą su savo išrinktąja. Nei viena save gerbianti ir protinga moteris šio mito nepaiso. Todėl privalu jį garsiai paneigti. Suzadetuviu ziedai aukso centras siūlo milžišką pasirinkimų paletę už prieinamą kainą.  Suzadetuviu ziedai aukso gija galima pasitarti su konsultantais ir pasirinkti patį optimaliausią dirbinį.

Pasipuošti tinkamai

Dar vienas mitas, kad suzadetuviu ziedai turi būti mūvimi tik ant bevardžio kairės rankos piršto, tačiau suzadetuviu ziedai abiems rankoms galimi nešioti. Juk po vestuvių žiedas dažniausiai nukeliauja ant dešinės rankos bevardžio piršto.

Tad neleiskime mitams diktuoti mūsų gyvenimo taisykles, o patys jas kurkime. Sužadėtuvės yra svarbus Jūsų gyvenimo sprendimas, kurio nepakeis nei žiedo metalas nei kaina.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.