Koks vestuvių fotografas gali būti laikomas profesionaliu?

vestuvių planuotoja Turbūt pastebėjote, kad dabar yra nemažai fotografų, kurie siūlosi fotografuoti vestuves, tačiau, kai pasirinkimo yra tiek daug, gana sunku objektyviai nuspręsti, ar būtent šis fotografas atitiks jūsų lūkesčius ir iš tikrųjų paruoš geriausias nuotraukas. Taigi, aptarkime, kaip galima išsirinkti profesionalų vestuvių fotografą, kuris suteiktų iš tiesų puikias paslaugas ir sukurtų jums patį gražiausią vestuvinių nuotraukų albumą? Yra keli aspektai, į kuriuos tikrai verta atkreipti dėmesį.

  • Dėmesys į detales. Daugelis fotografų, kurie profesionaliai įamžina vestuves, turės jums parodyti nemažą savo darbų kolekciją. Atkreipkite dėmesį į tuos darbus ir pasižiūrėkite, ar pagrinde darbai yra nukreipti į visumą, ar į kokias nors įdomias atrastas detales. Dažnai mėgėjai fotografai bando paslėpti savo įgūdžių trūkumą tuo, jog nufotografuoja iš tiesų gražias vietas, tačiau neprideda nieko savo – neranda jokių ypatingų detalių, kurios patvirtintų šio fotografo profesionalumą. Įdomu tai, kad tikrai profesionalus fotografas net gi ir paprastoje vietoje, niekuo neišsiskiriančioje situacijoje gali rasti įdomų apšvietimą arba neįprastą rakursą, o tuomet ir nuotrauka atrodys iš tiesų puikiai.
  • Bendravimo būdas. Geras fotografas visuomet norės su jumis susitikti prieš vestuvių šventę. Tiesa yra tokia, kad kiekviena vestuvių planuotoja jums pasakys, kad tikrai neverta tiesiog internetu užsisakyti kokių nors fotografo paslaugų – verčiau susitikti su vestuvių fotografu gyvai ir pasižiūrėti jo darbus, paklausyti, ką jis papasakos apie savo patirtį, taip pat gyvai su juo pabendrauti. Tai yra iš tiesų labai svarbu, kadangi šiais laikais visi fotografai turi būti komunikabilūs – juk vestuvių dieną jie iš tiesų daug laiko praleis su jumis, todėl turite jausti iš jų žmogišką šilumą, malonų bendravimą. Kitaip vargu ar pavyks net gi tinkamai atlikti vestuvinę fotosesiją – tinkamai bendraujantis vestuvių fotografas yra labai svarbus teigiamas aspektas jūsų vestuvių šventėje.
  • Kainos ir kokybės santykis. Daugeliui būsimų jaunavedžių reikėtų įsikalti į galvą tokį faktą – retai kada galima surasti tikrai gerą fotografą už mažą kainą. Taip jau yra, kad mažiausias kainas siūlo mėgėjai, o štai jeigu norite fotografo, kuris sukurtų įspūdingiausią fotosesiją ir vestuvinių nuotraukų albumą, reikės išleisti nemažai pinigų. Taip yra todėl, kad jūs mokate ne tik už tą aštuonių valandų darbą, kurį fotografas praleidžia jūsų vestuvėse, tačiau ir už daugelį kitų dalykų – juk reikia nemažai technikos. Dažniausiai profesionalūs fotografai naudoja ne vieną, o du ar net tris fotoaparatus, kadangi tai yra vienintelis būdas pagauti visus reikalingus rakursus ir apšvietimą, taip pat turėti svarbių momentų kelias kopijas. Negana to, vėliau nuotraukas reikia redaguoti, jas ištobulinti taip, kad iš tiesų nebūtų jokių pretenzijų, o tiesiog šedevras – be abejo, tai papildomas darbas ir pastangos.

Taigi, kaip matote, galima atpažinti, kuris fotografas yra profesionalas, o kuris tik tokiu apsimeta. Retai kada rasite gerą fotografą už mažą kainą, tačiau niekada impulsyviai nepirkite fotografo paslaugų – pasidomėkite, kokie yra pretendentai, nuvykti į konsultacijas ir viskas bus kur kas aiškiau.

 

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.