Dvarai vestuvėms – kaip pasirinkti?

Dvarai vestuvėms

Kol vieni nori kuo paprastesnių vestuvių, kurios nereikalautų nei labai daug pinigų, nei dėmesio, tuo tarpu kiti tikina, kad vestuvės yra ta šventė, kuri turi būti paminėta su trenksmu. Dažniausiai pompastiški vestuvių mėgėjai labai atidžiai renkasi vietą, kurioje bus minima šventė. Lietuvos dvarai vestuvėms yra atvėrę savo duris. Ne vienoje vietoje galima rasti programą, kuri siūloma būtent vestuvių šventėms. Ja pasinaudoti mes ir rekomenduojame.

Dvarai vestuvėms pasirenkami pagal kiek kitus kriterijus nei tik nusprendus pasidairyti po istorines vietas. Pateiksime pagrindines gaires į kurias dažniausiai atkreipiamas didžiausias dėmesys. Žinoma, tai tik orientaciniai pasiūlymai, tačiau kartais jie gali būti labai naudingi, tad siūlome vertinti ir pasinaudoti.

  1. Nusistatykite pinigų sumą

Skiriantis dvaro dydžiui, kokybei ir kitiems veiksniams, tuo pačiu skiriasi ir kaina. Žinoma, vestuvės yra brangus malonumas, tad daugelis žmonių stengiasi kiek įmanoma sutaupyti tam tikrose nišose. Vestuvių vieta gali būti viena iš jų, tad tokiu atveju ieškant dvaro žiūrėkite į kiek pigesnius variantus.

  1. Įvertinkite dvaro dydį

Atitinkamai kiek svečių laukiate savo vestuvėse – reikia ieškoti ir tam tikro dydžio dvaro. Didesnis nebūtinai reiškia brangesnį. Dažniausiai kaina varijuoja priklausomai nuo dvaro prabangos. Jeigu jūsų vestuvėse planuoja dalyvauti didelis žmonių skaičius – nuomokitės didesnį. Reikia sukurti erdvę ir tuo pačiu jaukią atmosferą.

  1. Kokio puošnumo dvaras tai yra?

Vestuvių vieta turi būti kuo gražesnė, kuo labiau sukurianti šventės atmosferą. Dvarai vestuvėms turi būti karališki, tokie, kuriuose būtų malonu susituokti. Žinoma, reikia įvertinti, kokio puošnumo jie yra, kad pavyktų džiaugtis pasirinkta vieta.

  1. Komfortas

Kai kurie dvarai yra labai prižiūrimi, saugomi ir sukurti būtent tam, kad siūlytų nuomos paslaugas. Tuomet dažniausiai nuomotojai siūlo daugiau paslaugų, tad verta pasirinkti tą, kur pasiūlymo prasme bus patogiausia. Dvarai vestuvėms dažnai nuomojami su priedu gauti maitinimą, paruošiamos nakvynės vietos ir taip toliau. Svarbu, kad visi svečiai jaustųsi komfortabiliai. Apsilankykite svetainėje www.didysisvestuviukatalogas.lt/ – čia rasite didelį pasirinkimą vietų kur švesti savo vestuves.

Dvarai vestuvėms yra labai puikus pasirinkimas tokiu atveju jeigu norisi prabangių vestuvių. Juk nieko nėra gražiau kaip tuoktis tikrame lietuviškame dvare.

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.