Netradicinės vestuvės: kas, kaip ir kur?

Netradicinės vestuvės lofteTradicinės lietuvių vestuvės nebėra pats dažniausias jaunavedžių pasirinkimas. Ne todėl, kad finansai neleistų tris dienas džiaugtis jungtuvėmis. Paprasčiausiai daugelis žmonių sutinka, kad kartais genialumas slypi paprastume. Tokiu atveju atsiveria labai plačios galimybės sugalvoti tokias vestuves, kokių dar niekas nėra turėjęs. Netradicinės vestuvės lofte, vestuvės oro balione, gamtoje bei kitose vietose tampa dažnu pasirinkimu. Vestuvių planuotojai teigia, kad šiuo metu kyla vis keistesnės jaunavedžių idėjos, o kai jie pageidauja – viską reikia įgyvendinti.

Svarbiausia, kad vestuvinė fotosesija būtų atliekama profesionalo, kuris būtų užtektinai kompetentingas įamžinti gal kiek netradicines vestuves. Jo paieškos gali reikalauti daug laiko, tačiau būtinai jo skirkite, kad nuotraukos vienintelės praėjus ilgam laiko tarpui padės vėl alsuoti priminimais.

Teminės vestuvės

Galbūt šiuo metu jos nebėra ypač dažnai pasirenkamos, tačiau kelis metus atgal tai buvo labai dažnas ir daugelio žmonių ypač mėgstamas variantas. Paprasčiausiai kvietime svečiams nurodomo, kokia apranga atvykti apsirengus, tuo pačiu, parenkami konkretūs žaidimai, net tam tikras maistas, kuris geriausiai atspindi idėją. Tokių vestuvių organizavimas dažnai reikalauja daug laiko bei pastangų, todėl rekomenduotina pasisamdyti profesionalus. Bus kur kas paprasčiau ir greičiau įgyvendinti savo vestuvių idėją.

Lietuvių tradicinės vestuvės

Kaip jau minėjome – ne pats dažniausias pasirinkimas, tačiau kai kurie žmonės vis dar renkasi šią alternatyvą, kadangi gerbia protėvius arba paprasčiausiai jiems priimtina trijų dienų šventimo idėja. Populiaru tradicines lietuvių vestuves minėti kaimo sodybose, kur žmonės gali visiškai atsipalaiduoti ir sėkmingai atšvęsti naujos šeimos „gimimą“. Kadangi tokių vestuvių organizavimas nėra labai sudėtingas – nebūtina samdytis profesionalą. Labai dažnai kaimo sodybos savininkai yra pasiruošę padėti surengti vestuves.

Modernios vestuvės lofte

Dar vienas pasirinkimas – modernios vestuvės lofte. Taip pat gana dažnas, kadangi tai gana pigus variantas. Vertėtų išskirti šiuos pliusus, kurie skatina vestuvių minėjimą lofte.

  1. Tai – vienas pigiausių variantų, taigi puikiai tinka kuklioms vestuvėms.
  2. Lofto savininkai dažniausiai pasirūpina maisto tiekimu, papuošimais ir panašiai, tad nuo jaunųjų pečių nukrenta daug vargo.
  3. Žinoma, atrasti loftą, kuris būtų jums strategiškai patogioje vietoje nebus sunku.
  4. Tokio tipo vestuvėms puikiai tinka posakis, kad genialumas slypi paprastume.

Vestuvės gamtoje

Dar vienas iš puikių pasirinkimų, kuris kartais kelia šiek tiek problemų. Daugelis įsivaizduoja, kad vestuvės gamtoje – nuostabus pasirinkimas. Tiesa, jos rengiamos tik šiltuoju metu. Tačiau reikia įvertinti, kad labai dažnai įvairūs vabalai trukdo mėgautis švente. Rezultatas – pikti svečiai ir tuo pačiu jaunieji. Jeigu planuojate save vestuves gamtoje, tokiu atveju reikia apgalvoti labai daug smulkmenų.

Jokių vestuvių?

Kol vieni žmonės svarsto kurį nors iš šių variantų, kiti mano, kad meilei įamžinti nereikia šventės, o kai kuriais atvejais net ir vestuvių ceremonijos. Juk svarbiausia yra buvimas kartu ir noras likti visą likusį gyvenimą. Praėjus daugeliui metų vestuvinė fotosesija primins, kokie laimingi buvote ir kodėl verta mylėti. Niekada to nepamirškite.

 

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.