Stiliaus patarimai žemo ūgio moterims

Kiekviena moteris – aukšta ar žema, apkūni ar liesa – tiesiog privalo mylėti savo kūną ir kiekvieną jo centimetrą! Net ir būdamos labai žemo ūgio „coliukėmis“ galite nesunkiai susikurti sau tobulą įvaizdį. Kad jums būtų lengviau tai padaryti, siūlome jūsų dėmesiui kelis naudingus stiliaus formavimo patarimus.

Atidenkite kulkšnis

Jei manote, kad jums būtų geriausia vengti ilgų kelinių, esate visiškai teisios. Jei pasirinksite kelnes ar džinsus, kurie bus šiek tiek trumpesni ir atidengs nedidelę kulkšnies dalį tarp avimų batų ir dėvimų kelnių, sukursite iliuziją, kad esate gerokai aukštesnės nei iš tikrųjų.

Rinkitės trumpas palaidines

Tikrai nenorime pasakyti, kad visada turite rinktis trumpas palaidines, kurios atidengia jūsų pilvuką. Jūsų nedideliam ūgiui labai tiks ir palaidinės, kurių ilgis yra iki klubų. Taip jums bus lengviau subalansuoti savo kūno proporcijas tarp liemens ir kojų, ko tikrai nepavyktų padaryti dėvint tuniką. Trumpą palaidinę galite derinti su aptemptais džinsais aukštu liemeniu ar net sijonu trumpesniu priekiu arba sijonu su skeltuku.

Rinkitės vertikalias linijas

Mes visos dieviname drabužius horizontalių linijų raštais – gal dėl to, kad juos dėvėdamos jaučiamės tarsi per atostogas Paryžiuje. Vis dėlto, žemo ūgio moterims labiau tinka drabužiai vertikalių linijų raštais. Tokie drabužiai prailgina siluetą ir vizualiai padeda atrodyti aukštesnėms. Jei jums nepatinka, kad visi drabužiai būtų vertikaliomis linijomis, galite pasirinkti, pavyzdžiui, tik kelnes su juostomis šonuose – pasieksite tokį patį rezultatą, tik kur kas paprastesniu būdu.

Venkite beformių ir per didelio dydžio suknelių

Beformės arba per didelio dydžio suknelės niekaip nepasitarnaus jūsų figūrai, todėl jas reikėtų pamiršti. Labai svarbu, kad žinotumėte, kokius drabužius jums reikia rinktis, kad atrodytumėte aukštesnės. Beformiai drabužiai sukurs priešingą rezultatą – atrodysite dar žemesnės. Jums kur kas geriau tiks labiau aptempto stiliaus detalės arba tobulai jūsų kūno linijas atitinkantys drabužiai.

Atraitokite rankoves

Jei jūsų dėvimų viršutinių drabužių rankovės yra keliais centimetrais žemiau riešų, rizikuojate atrodyti netvarkingai ir tikrai neatrodysite aukštesnės. Labai lengvas sprendimas tokiu atveju yra atsiraitoti ilgas rankoves iki dilbio vidurio arba iki alkūnių. Lygiai taip pat, kaip ir jau minėto patarimo atidengti kulkšnis atveju, rankovių atraitojimas vizualiai pailgins jūsų rankas ir kartu sudarys įspūdį, kad esate keliais centimetrais aukštesnės nei iš tikrųjų.

Pabrėžkite savo liemenį

Jei jūsų dėvimi drabužiai akcentuos liekniausias kūno vietas, jie atrodys tikrai nepriekaištingai pasiūti ir idealiai pritaikyti jūsų figūrai. Jums labiausiai tiks įliemenuoti švarkeliai ar suknelės, nes juos dėvėdamos vizualiai atrodysite aukštesnės. Geriausia rinktis to paties atspalvio ar vienos spalvos drabužius.

Rinkitės V formos iškirptę

Kaip jau turbūt spėjote suprasti, kalbant apie viršutinių drabužių iškirptę, jums rekomenduojama rinktis V formos iškirptę, nes ji optiškai prailgina ir susiaurina viršutinę kūno dalį. Kitokių formų iškirptės gali sudaryti įspūdį, kad jūsų liemuo yra trumpesnis. Taigi, pasirinkusios V formos iškirptę, pridėsite keletą papildomų centimetrų prie savo ūgio.

Pamėkite trumpus sijonėlius

Jums tikrai nebūtina nuo šiol pradėti dėvėti tik labai trumpus sijonėlius, tačiau verta žinoti, kad bet koks drabužis, kuris yra bent keliais centimetrais aukščiau kelių, gali padaryti stebuklus prailginant jūsų kojas. Tad, jei ruošiatės šiltajam sezonui ir norite papildyti savo garderobą, pats metas pasidairyti ir trumpesnių sijonų. Kojas galite prailginti įsigydamos kūno spalvos batelius ar basutes smailais galais.

DAUGIAU INFORMACIJOS: Drabužiai moterims internetu pigiau!

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.