Gant rūbai – nuo vyriškų marškinių iki pasaulinio verslo

rūbai

Gant rūbai ir jų sėkmė prasidėjo Amerikoje. Šį prekės ženklą įkūrė Bernardas Grantdeceris. Šis žmogus ilgai dirbo siuvėju ir kūrė prabangius marškinius kitiems prekės ženklams. Sukaupęs pakankamai patirties ir padrąsintas savo šeimos Bernardas nusprendė kurti savo prekės ženklą. Verslo sėkmę lėmė jo siuvamų drabužių kokybė ir specialios detalės išskiriančios drabužius iš kitų. Vėliau verslą perėmė Bernardo sūnūs, o dar po kelių dešimtmečių, pamatę šio prekės ženklo potencialą, įmonę įsigijo švedų įmonė. Dabar Gant pasaulyje žinomas kaip amerikiečių-švedų prekės ženklas turintis net tris skirtingas nuolatines kolekcijas.

Gant Originals

GANT Originals tai klasikinė ir sportiška amerikietiška sportinė apranga, pasižyminti europietišku rafinuotumu. Šio prekės ženklo kolekciją įkvėpė golfo, jachtų ir paplūdimio klubų kultūra kurioje derinama prabanga ir paprastas kasdieniškas stilius. Kolekcijoje esantys rūbai pasižymi patogumu, ryškiomis vasaros spalvomis (mėlyna, oranžinė, raudona, balta), kasdieniška išvaizda ir išskirtine kokybe.

Gant Diamond G

GANT Diamond G yra nepriekaištingiausi ir labiausiai modernumu alsuojantys Gant rūbai. Įkvėptas šiuolaikinių mados tendencijų šis mados ženklas nesiliauja džiuginęs savo gerbėjų. Viena labiausiai šiuos rūbus iš kitų išskiriančių savybių yra jų derėjimas tiek laisvalaikio, tiek formalioje aplinkose. Smulkios geometrinės formos ir grafiniai elementai atsiduria ant skirtingų spalvų drabužių – nuo klasikinės mėlynos ir tamsiai juodos iki karščių alsuojančios raudonos ir subtilios indigo spalvos. Visi šios kolekcijos drabužiai siuvami taip, kad juos dėvėti galima būtų tiek laisvalaikiu ar kelionėse, tiek rafinuotų susitikimų metu.

Gant Rugger

GANT Rugger kolekcijos drabužiai kurti orientuojantis į tendencijas ir naujoves. Tai vienintelė Gant kolekcijoje, kurioje nerasite klasikinių Gant drabužių detalių ir užuominų. Šie modernaus dizaino marškinėlių, kelnių, švarkų, megztinių šortų ir sijonų modeliai yra puošti novatoriškomis detalėmis ir taip išreiškia savo išskirtinumą.

Išgyvenęs kelis pasaulinius karus ir net keletą skirtingų valdytojų, Gant prekės ženklas, panašu, atrado stebuklingą formulę, kaip keičiantis laikams išlikti akutaliu ir patraukliu savo vartotojams. Turbūt dėl šios priežasties Gant rūbai net ir šiais laikais yra nešiojami ir vertinami ne tik gimtajam krašte, Jungtinėse Amerikos Valstijose, bet ir vis dažniau atsiduria Europos gyventojų spintose.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.