Jūsų kasdienį stiliaus formavimą pakeisiantys patarimai

rūbai

Kai yra pradedama kalbėti apie stiliaus patarimus, akimirksniu ima atrodyti, kad kiekvienas žmogus (tikrąja to žodžio prasme) yra išbandęs daugybę stiliaus sprendimų, kuriuos yra tiesiog įtikėjęs ir galėtų rekomenduoti kiekvienam! Ir nors kai kurie iš tokių sprendimų iš tikrųjų yra naudingi, didelė dauguma jų yra beverčiai. Dėl šios priežasties atrinkome ir išgryninome ne vieną stiliaus patarimą, kuriuo galima pasikliauti formuojant savo išskirtinį įvaizdį. Žemiau pateikti perliukai turėtų jūsų stiliaus formavimą paversti kur kas lengvesniu ir malonesniu procesu.

 1. Nepaisant to, kas būna parašyta ant kašmyro etiketės, jį geriausia skalbti rankomis. O norint kašmyrą išdžiovinti, galite naudoti salotų džiovyklę, kurios pagalba vandens pertekliaus yra atsikratoma per keletą sekundžių.
 2. Netyčia jūsų mylimiausias turimas moteriškas megztinis buvo išteptas šlakeliu raudonojo vyno? Puolėte į paniką? Laimei, raudonojo vyno dėmes galite pašalinti baltojo vyno pagalba! Skamba neįtikėtinai? Tačiau tai yra tiesa.
 3. Jei norite savo neseniai įsigytus naujus džinsus nunešti pas siuvėją, kuris pastaruosius galėtų pakoreguoti atsižvelgiant į jūsų kūno linijas ir jų apimtis, visų pirma savo naujuosius džinsus išskalbkite du kartus. Klausiate, kodėl? Tai padaryti reikia todėl, kad džinsai skalbiant visuomet susitraukia per ilgį.
 4. Tam, kad angora arba mohera nesusitrauktų, sulankstykite medžiagą, įdėkite ją į užsegamą plastikinį maišelį ir palikite šaldytuvo kameroje bent trims valandoms.
 5. Jei ant jūsų mėgstamiausios rankinės atsirado riebalų dėmė, ant jos galite užberti kūdikių pudros, paliekant per naktį. Ryte dėmės jau turėtų būti nebelikę. Tuo tarpu, jei vis dar matote šiek tiek likusios dėmės, tokį patį procesą kartokite tol, kol dėmės visiškai nebeliks.
 6. Dažnai dėvite įvairius papuošalus su deimantais? Norite, kad jie visuomet išliktų tobulai spindintys? Jums tikrai nėra būtina keliauti pas profesionalius juvelyrus tam, kad jūsų papuošalai būtų tinkamai išvalyti. Namų sąlygomis galite visą tai padaryti ne ką prasčiau – tam tereikės skysto indų ploviklio ir nebenaudojamo dantų šepetėlio.
 7. Kasdien puikiai tinkančių drabužių paslaptis slypi likroje. Tai reiškia, kad marškinėlių sudėtyje turėtumėte ieškoti 95% medvilnės/5% likros, o džinsuose – bent 2% likros. Tai padės išsaugoti tinkamą drabužių formą, kuomet juos dėvėsite.
 8. Visuomet daug dėmesio skirkite savo drabužių spintos turiniui. Tai reiškia, kad jūsų garderobas privalo būti tinkamai organizuotas – nuo šviesių drabužių iki tamsių ir iš kairės į dešinę. Jūsų akys seks spalvomis ir padės jums kur kas lengviau atrasti jums reikalingus drabužius.
 9. Svarstote, kokia galėtų būti jūsų turimo kašmyro kokybė? Švelniai ištempkite kašmyro audinį, kad įsitikintumėte ar jis susitraukia atgal. Prastesnės kokybės kašmyras nesusitraukia, t.y. nesugrįžta į savo pradinę „padėtį“.
 10. Jei lankantis drabužių parduotuvėje jūs neturite laiko ar galimybės pasimatuoti jums iš pirmo žvilgsnio patikusius džinsus, suprasti ar jie jums tinka galite džinsų juosmens dalimi apjuosiant savo kaklą. Jei džinsų juosmuo komfortiškai apjuosia jūsų kaklą – džinsai jums tiks.
 11. Sumažinkite savo drabužių spintos turinį 25%, užduodami sau vieną labai paprastą klausimą – „ar aš lankydamasi drabužių parduotuvėje tokį drabužį įsigyčiau šią akimirką?“ Jei atsakymas yra neigiamas, tuomet jis turėtų iškeliauti iš jūsų drabužių spintos.
 12. Niekuomet savo maudymosi kostiumėlio nedėkite į skalbimo mašiną ir visuomet pasirūpinkite, kad jis išdžiūtų savaime (be skalbimo mašinos ar džiovyklės pagalbos). Skalbimo mašina gali pažeisti maudymosi kostiumėlį, sumažinant jo elastingumą.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.