Kaip nesuklysti perkant liemenėlę internetu?

                 Ką svarbu žinoti, perkant liemenėles internetu ir kaip nesuklysti dėl savo pasirinkimo. Pasirinkus per didelį juostos dydį. Tinkamas prigludimas yra svarbus dalykas, kai reikia rasti tinkamą liemenėlę – ir tai reikalinga daugeliui moterų. Dažniausia moterų klaida yra per didelė apimtis ir per mažas liemenėlės kaušelis. Dažniausiai sakoma, kad atliekant  bandymus, viena iš dažniausiai pasitaikančių tinkamumo korekcijų  buvo vieno juostos dydžio sumažinimas. Jei jūsų juosta yra per daug laisva, liemenėlė nesuteiks jums tinkamos atramos ir pakels, o dirželiai įsisuks į jūsų pečius.

                Per mažo puodelio dydžio pasirinkimas. Remiantis  bandymais, moterys dažniausiai renkasi liemenėles, kurios joms yra trijų dydžių per mažos. Kai pirmą kartą užsidedate naują liemenėlę, labai svarbu, kad juosta remtųsi nugaros viduryje ir jaustųsi prigludusi prie laisviausio kablio užsegimo. Po kelių pirmųjų dėvėjimų jis atsipalaiduos! Laikui bėgant ir jūsų liemenėlė pradeda prarasti elastingumą, galite pradėti reguliuoti kabliuko užsegimą, kad priveržtumėte liemenėlę, taip prailgindami jos tarnavimo laiką.

               Kita priežastis, dėl kurios matavimas yra toks svarbus: Devyniasdešimt procentų krūties atramos gaunama iš jūsų juostos, o ne iš dirželių. Jei jūsų juosta yra per daug laisva ir juda aukštyn kojomis, gali būti, kad ne tik jūsų liemenėlė yra ištempta, bet ir galite nešioti netinkamo dydžio. Norėdami įsitikinti, kad jūsų liemenėlė tinka tinkamai, pažiūrėkite, kur viskas nusileidžia. Jūs nenorite, kad apatinė dalis įsirėžtų į šoninę krūtinę, nes tai ilgainiui taps tikrai nepatogu. Ir jei pastebite, kad krūtinės audinys išsilieja iš liemenėlės priekio ar šonų, tai yra aiškus ženklas, kad turite padidinti dydį. Kiekvienu atveju prieš  perkant liemenėlę internetu, pasitikrinkite ar jums bus suteikta galimybė grąžinti netinkamą dydį ar pakeisti ją kitu.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.