Patarimai, kaip išsirinkti kokybiškus apatinius drabužius moterims

Kiekviena moteris, dėvėdama bet kokį rūbą, nori atrodyti nepriekaištingai, o dar mažiau priekaištų norėtų turėti savo apatiniam trikotažui. Ne paslaptis, kad ir kokį gražų rūbą jos vilkėtų, viską gali sugadinti netinkamai pasirinktos apatinis apatinis drabužis – kelnaitės arba liemenėlė.

Viena didžiausių stiliaus klaidų – pernelyg stipriai įsirėžęs apatinis trikotažas, ypatingai, vilkint kūną aptempiančius rūbus. Tačiau net jeigu problema yra ne ši, viską gali sugadinti nepatogus apatinis trikotažas – nuolat smunkančios liemenėlės petnešėles ar gėdingai kyšančios apatinės kelnaitės.

Nepatogaus apatinio trikotažo priežastys dažniausiai pasitaiko dvi – tai dydžio neatitinkantys arba nekokybiški apatiniai. Renkantis apatinius, dydis yra vienas iš svarbiausių kriterijų, lemiančių jų patogumą. Renkantis liemenėles, reikėtų vengti per mažos apimties ir jūsų dydžio neatitinkančio kaušelio. Tos pačios taisyklės galioja ir renkantis apatines kelnaites.

Būtent liemenėlės apimtis lemia tai, kaip atrodysite su šiek tiek labiau aptempta suknele ar palaidine. Tuo tarpu kaušelių dydis formuoja jūsų krūtinę, todėl pasirinkus per mažais kaušeliais liemenėlę, krūtinė bus pernelyg suspausta, priešingu atveju – praras formą. Tam, kad jaustumėtės patogiai, jų dydis turi atitikti jūsų dydį, o forma gali būti pritaikoma atsižvelgiant į tai, kokį rūbą dėvite.

Tačiau labiau už viską šių apatinių rūbų patogumą įtakoja jų kokybė. Kokybiški gaminiai paprastai pasižymi aukštesne kaina, yra žymiai tvaresni ir ilgiau išlaiko savo formą nepakitusią. Net jeigu ir manote, jog firma jums nėra svarbi, tačiau apatinių žemiausia kaina rinktis nereikėtų. Kokybiški gaminiai gaminami iš švelnaus ir patvaraus audinio, o apatinis trikotažas tobulais prisitaiko prie kūno formų.

Kokybiški apatiniai dažnai beveik nejuntami, ne taip greit susidėvi ir išsitampo, nekrenta ir netrina, todėl dėvint rūbus, kūno formos atrodo tobulai.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.