Šampūnų pasirinkimas: svarbi sudėtis ir tinkamas plovimas

šampūnai

Galvos plovimas tikrai labai svarbus dalykas, kurį daugelis atlieka kartais net ir kasdien. Šampūnas yra higienos priemonė, kuri padeda išvalyti galvos odą, pašalina riebalus, nešvarumus, pleiskanas. Kadangi pasirinkimo šiais laikais tikrai netrūksta, o pačios priemonės gali atlikti labai daug skirtingų funkcijų, labai svarbu ir pasirinkti tai, kas nekenktų, o kaip tik padėtų gerinti odos būklę arba palaikyti puikią jos priežiūrą ir toliau. Kartais tikrai nėra lengva suprasti ko reikia plaukams ar galvos odai, todėl verta atkreipti dėmesį į trūkumus. Žinoma, daug įtakos turi ir pats plovimas. Jo nereikia atlikti per dažnai, ar per retai, net ir eigos metu kai kurie veiksmai nėra tinkami ir gali pažeisti plaukus. Taigi, kaip taisyklingas galvos plovimas turi atrodyti ir kaip išsirinkti tinkamiausią priemonę plaukams?

Kaip minėta, šampūno pasirinkimui daug įtakos turi galvos odos bei plaukų būklė. Jei galvos oda sausa, jokiais būdais nereikėtų rinktis riebiai galvos odai skirtų šampūnų. Taip pat atkreipti reikėtų dėmesį į tai ar šampūnai turi drėkinamųjų ingredientų, kurie labai reikalingi. Parduotuvėse nesunkiai galima rasti drėkinančių šampūnų, kurie sukurti tiek galvos odos būklės gerinimui, tiek patiems plaukams. Taigi, pagal tipą atsirinkus šampūną verta pažiūrėti ir į tai kokius efektus jis žada. Jeigu norite plaukams suteikti vešlumo, paskatinti augimą ar kaip tik juos suglotninti, tuomet ir šampūną reikia pirkti su tam tikra sudėtimi. Taigi, pasirinkti reikia ir norimą efektą, kurį žada šampūnas. Žinoma, prie viso to reikėtų atkreipti dėmesį, jog šampūnuose nebūtų tokių kenksmingų medžiagų kaip parabenai, labai aršūs prausikliai, kurie skatindami geresnį putojimą labai išsausina plaukus. Puikų šampūnų pasirinkimą rasti galima – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Šampūnai naudojami turėtų būti juos labiau orientuojant į galvos odą, ne į pačius plaukus, todėl plovimo metu reikia švelniais masažiniais judesiais trinti galvos odą, o šampūno ant pačių plaukų dėti tikrai nereikia. Tam, jog nusiplautų nešvarumai plaukams užteks šampūno tiek, kiek jis nubėgs nuo šaknų skalaujant galvą vandeniu. Taip plaukai neišsausės, o oda bus švariai išplauta. Po šampūno naudojimo, reikia nepamiršti plaukus palepinti kondicionieriumi.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.