L`Oreal plaukų dažai: ką reikėtų žinoti?

plaukų dažaiDalis moterų keičia plaukų spalvą dėl stiliaus, norėdamos išbandyti kažką naujo ar sukurti kitokį įvaizdį, o kita dalis – iš poreikio, kai plaukai ima žilti ir norima tai paslėpti. Nesvarbu, dėl kokių priežasčių plaukus dažote Jūs, visais atvejais reikėtų žinoti, kuo Loreal plaukų dažai skiriasi nuo kitų gamintojų prekių, kokį poveikį jie sukelia plaukams ir kaip išsirinkti geriausius dažus.

Koks pasirinkimas?

Profesionalūs pardavėjai, tokie kaip kosmetikosparduotuve.lt savo klientams siūlo platų plaukų dažų pasirinkimą. Visgi, tai viena populiariausių kosmetikos priemonių moterims. Todėl renkantis dažus, reikėtų išanalizuoti siūlomą asortimentą. Pavyzdžiui, įvertinti, kokio efektyvumo dažai turėtų būti. Priklausomai nuo poreikių, galima įsigyti ilgalaikius dažus, kurie spalvą pakeičia greitai ir ilgai išlaiko ją. Su tokiais dažais nudažyti plaukai nekeičia spalvos net ir plaunant juos su šampūnų, spalva nenublunka dėl saulės ar vėjo.

O trumpesnio veikimo dažai yra geras variantas, kai norima pakeisti spalvą ar išbandyti kažką naujo. Trumpalaikiai Loreal plaukų dažai suteikia sodrią plaukų spalvą, tačiau ji išsilaiko daug trumpiau nei ilgalaikių dažų. Dažniausiai atspalvis matomas savaitė ar ilgiau, priklausomai nuo to, kaip dažnai plaunate plaukus ir kokią kosmetiką naudojate.

Taip pat reikėtų išskirti dažus, kurie tinka dažyti žilus plaukus. Daugelis gamintojų atkreipia dėmesį, kad ne visi dažai gali paveikti žilus plaukus. Todėl dažnai kuriama speciali dažų liniją, kuri efektyviai pakeičia žilų plaukų spalvą ir išlaiko ją ilgam.

Kaip apsaugoti plaukus?

Plaukų dažymas – reguliari grožio procedūra. Kad ir kokia būtų dažų sudėtis, tai vis tiek yra cheminė medžiaga, kuri veikia mūsų plaukus. Todėl renkantis dažus reikia labai gerai pasidomėti, kaip apsaugoti savo plaukus nuo nepageidaujamo poveikio. Kai kurie Loreal plaukų dažai ir kitų gamintojų siūlomi dažai sukurti taip, kad tausotų Jūsų plauką. Pavyzdžiui, tai tos dažų linijos, kurios sukurtos nenaudojant amoniako. Ši priemonė labai neigiamai veikia plauką, jį sužaloja ir susilpnina. Todėl dažnai ilgai dažytus plaukus reikia vis atgaivinti, naudojant specialias kaukes ir specialias procedūras.

Norint apsaugoti savo plaukus nuo nepageidaujamo poveikio dažant, reikėtų atidžiai išanalizuoti prie dažų pridėtą naudojimo instrukciją. tik dažant pagal numatytas taisykles galėsite tikėtis geriausio rezultato ir apsaugoti plaukus nuo galimos dažų žalos.

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.