Plačios vidaus apšvietimo galimybės

Apšvietimas yra vienas iš svarbiausių interjero dizaino elementų bet kokios paskirties vidaus patalpose. Tai padeda sukurti svetingą bei produktyvią aplinką, kartu padidinant ir estetinę erdvės vertę. Šiandien naudojamos plačios apšvietimo galimybės kiekvienuose namuose gali padėti sukurti jaukią ir išskirtinę, komfortišką aplinką.

Yra trys pagrindinės interjero dizaino apšvietimo kategorijos. Viena iš jų yra bendras kambario apšvietimas, užtikrinantis praktiškus apšvietimo poreikius, kita kategorija yra susijusi su darbinių, užduočių vietų apšvietimu ir galiausiai akcentinis apšvietimas.

Bendras kambario apšvietimas

Tai yra pagrindinis apšvietimo tipas erdvėje. Kai kurie šio apšvietimo pasirinkimai gali būti šie:

  • Lubų žibintai. Tai yra dažniausiai naudojami šviestuvai. Sumontuoti prie pat lubų, šie žibintai užtikrina bendrą erdvės apšvietimą.
  • Įleidžiami šviestuvai. Įdedami į apšvietimo reguliatorių ir įleisti į lubas šio tipo šviestuvai padeda sukurti jaukią, ramią bei romantišką interjero atmosferą, nes šviesa yra subtili ir švelniai išsisklaidanti erdvėje.
  • Stalinės lempos. Norint tikrai jaukios atmosferos, galima pasirinkti vieną ar keletą stalinių lempų, priklausomai nuo patalpos dydžio. Jos sukurs šešėlius ir neryškia šviesa apšvies erdvę.
  • Pastatomi vidaus žibintai. Šio tipo lempos atspindi šviesą, nukreiptą į lubas. Ši apšvietimo parinktis efektyviai apšviečia bet kurį kambario kampą ar zoną ir yra puikus bei subtilus modernaus interjero akcentas.
  • Sietynai. Tai yra vienas iš įspūdingiausių šviestuvų tipų. Tokio tipo šviestuvas dažnai yra pasirenkamas kaip pagrindinis kambario akcentas ir žinoma, šviesos šaltinis.

Taigi, apšvietimas vaidina svarbų vaidmenį, kuriant bet kokio kambario dekorą. Apšvietimas turėtų būti sluoksniuotas, taip pat, kaip ir spalvos bei tekstūros erdvėje. Kalbant apie namų apšvietimą yra labai daug galimybių, keli paprasti sprendimai gali visiškai pakeisti ne tik namų įvaizdį, bet ir šeimos narių nuotaiką.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.