Patarimai, padėsiantys įsigyti telefoną pigiau

telefonai
Išmanusis telefonas – tai prekė, reikalinga kiekvienam žmogui. Nors šia preke naudojasi kiekvienas, visi žinome, kad telefono kaina kartais gali išversti iš koto. Tačiau kadangi ši prekė yra tokia geidžiama, nenuostabu, kad taip pat yra daugybė būdų, leidžiančių nusipirkti telefoną daug pigiau ir paprasčiau. Štai keletas būdų, kuriais turėtumėte pasidomėti.

Ko gero populiariausias būdas įsigyti telefoną – tai nusipirkti telefoną su sutartimi. Įsipareigodami mobiliojo ryšio operatoriui, jus galite įsigyti telefoną išsimokėtinai. Šitaip gavus naują telefoną jums tereikia mokėti papildomą sumą prie savo mėnesinio plano mokesčio. Šis būdas nėra visiškai taupus, tačiau jo dėka nereikia mokėti visos pinigų sumos iš karto. Ar apsimoka pirkti telefoną pamatysite tik gerai pasidomėję ir paskaičiavę, kiek lėšų per tam tikrą laiko tarpą turėsite skirti savo naujajam pirkiniui. Kartais išlaidos gali būti labai panašios, bet jei nepasidomėsite ir neatidžiai pasirinksite planą, kainą su sutartimi gali gerokai viršyti telefono kainą, tačiau jei atliksite visus skaičiavimus ir būsite atidūs, galite rasti telefoną akcijos metu ir išleisti kur kas mažiau pinigų. Atsargumas yra pats svarbiausias faktorius, leidžiantis gerai išnagrinėti ir perprasti  painius mobiliojo ryšio operatoriaus pasiūlymus.

Labai apsimoka pirkti naują mobilųjį telefoną išpardavimo metu. Kai gamintojai bendradarbiauja su mobiliojo ryšio operatoriais, galite tikėtis telefonų išpardavimo akcijos. Ši situacija ženkliai sumažina šiek tiek senesnių modelių kainas, kai telefonų rinkoje viršų ima nauji variantai. Jei neieškote kuo naujesnio ir galingesnio mobiliojo telefono, pasinaudoję tokia akimirka galite labai daug sutaupyti. Pirkti senesnį telefono modelį išpardavimo metu – tai nereiškia, jog gausite seną, niekam tikusį modelį. Akcijos metu nebus taikomos naujausiems telefonams, tačiau platus, tiek Apple iPhone, tiek Android operacinės sistemos – Samsung ar Huawei telefonų pasirinkimas padės lengvai rasti modelį, kuris veiks nepriekaištingai dar ne vienerius metus.

Dar vienas saugus ir patogus būdas įsigyti telefoną pigiau – tai apsilankymas BeKredito.lt . Šios įmonės dėka galite įsigyti reikalingiausias prekes be kredito, lizingo ir paskolos. Šiuo būdu neprisiimsite jokių ilgalaikiu finansinių įsipareigojimų ir tuo pačiu užtikrinti gerą kredito istoriją, paprasčiausiai išsinuomojant pageidautiną prekę. Sumokėjus nedidelę mėnesio įmoką, galėsite naudotis išsvajotu išmaniuoju telefonu visai netrukus. Staiga pasikeitus norams ar pakitus finansinei situacijai, galite paprasčiausiai nutraukti sutarti, o tuo pačiu ir ją atnaujinti nepraradus prieš tai sumokėtų įmokų. Pasinaudoję vienu išmaniuoju telefonu galėsite jį iškeisti į kitą, geresnį modelį. BeKredito.lt taip pat leidžia išsipirkti prekę su nuolaida dar prieš pasibaigiant sutarčiai, o atsiradus poreikiui laikinai sustabdyti mokėjimus. Šitaip įsigydami prekę galite išbandyti ją išbandyti ir galiausiai nusprendus, jog ji jums tinka, priimti šį patogų ir nesunkų sprendimą.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.