Kada refinansavimas labai padeda

refinansavimasDar viena finansinė paskola arba skolinimo būdas – tai refinansavimas. Tam tikra prasme, tai irgi yra paskola ir skolinimo būdas, tačiau kuo jis skiriasi nuo įprasto skolinimo? Kai imate paskolą, jūs tiesiog pasiskolinate pinigų tam tikram terminui, ir įsipareigojate tuos pinigus paskui grąžinti per kažkokį nustatytą grafiką. Kai reikalingas refinansavimas, procedūra, viena vertus, panaši. Jūs ir vėl skolinatės pinigų ir įsipareigojate už tam tikras palūkanas arba paskolos kainą juos grąžinti nustatytomis dalimis, iki termino, pagal grafiką. Skirtumas yra jau ir lingvistinis: refinansavimo metu paskolos yra suteikiamos jau ne pirmą kartą, ir jos perima ankstesnes. Kada tai – puikus sprendimas? Štai keletas variantų.

Laukiant verslo sėkmės

Jeigu savo mažo kredito nesugebėjusiam išsimokėti žmogeliui paskolu refinansavimas tampa ir spyriu kažką keisti gyvenime, tai verslo žmogui tai gali būti tiesiog verslo strategijos dalis. Galbūt vykdomas verslo planas yra būtent toks, kad reikia laukti tam tikro momento, kol prasidės piniginė grąža. O iki to momento reikia skolintis ir bandyti esamas skolas padenginėti naujomis. Galiausiai sulaukti momento, kada sprogsta fejerverkas, kada šauna šampanas, ir kada viskas tikrai labai pasikeičia. Tad tokia ta verslo sėkmė. Sakoma, kad kas nerizikuoja, tas negeria šampano, ir tai visiška tiesa, kai kalbame apie verslą ir pinigus, nes verslas priverstas rizikuoti ne tik savo pinigais, bet ir skolintais. 

Kai užeina sunkmetis šeimoje

Kartais  paskolu refinansavimas gali labai pagelbėti ir tuomet, kada užeina rimtas sunkmetis šeimoje. Galbūt neteko kažkas darbo, gal vaikai labai serga, gal kažkokios kitos bėdos, kurios galbūt susijusios ir su džiaugsmais, tačiau finansiškai tai kelia daug problemų. Kol ieškoma išeities, vaikams valgyti visgi reikia, kaip ir visiems reikia toliau gyventi. Ne visos šeimos nori skolintis iš tėvų, giminių ir kitų. Geriau kartais tiesiog bandyti išgyventi patiems, pasiskolinti iš greitųjų kreditų niekam nepasakojus savo istorijos. Tuomet ir paskolos bus jūsų pačių reikalas. Kuomet nepavyksta grąžinti – dar yra kitas šansas. Tai bandymas tas paskolas refinansuoti, atstatyti, paėmus naują paskolą. Tačiau šeima turėtų į ženklus reaguoti labai rimtai ir turėti omeny, kad čia jau buvo išnaudotas paskutinis pagalbos šansas.

Kai artimas žmogus serga

Niekas nenori net pagalvoti apie blogiausia, tačiau kartais paskolu refinansavimas internetu yra reikalingas tuomet, kai žmonės labai sunkiai serga. Gali būti sunkumų su sveikata tiek suaugusiems, tiek vaikams, ir toks gyvenimas vis tiek kainuoja, kaip ir gydymas. Tad skolinti pinigai gali padėti atsitiesti.

Kai reikia atlyginti kažkam padarytą žalą

Galime padaryti žalą ir netyčia, tačiau ją reikės padengti. Jeigu neturite iš ko, o dar ir paskola tuo pačiu metu paimta, tuomet kreditu refinansavimas bus galbūt tas išsigelbėjimas, kuris reikalingas jums, kad viskas būtų gerai. Tada perkreditavimas padės padengti esamą paskolą, na o žalą, kurią kažkam padarėte, padengsite iš einamųjų pinigų ir santaupų.

Kam suteikiamas refinansavimas:

  • Tiems, kas jau turi finansinių įsipareigojimų;
  • Tiems, kas yra pasirengę grąžinti ir refinansuotą paskolą;
  • Asmenims nuo 18 metų;
  • Asmenims, turintiems oficialias darbo pajamas;
  • Lietuvos piliečiams (kai kalba eina apie refinansavimą iš lietuviškų įmonių). Tad gali būti teikiamas paskolu refinansavimas Kaune kaip ir paskolu refinansavimas Vilniuje, tačiau tik Lietuvos piliečiams.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.