Patarimai, kurie padės lengviau pasirinkti tinkamus sienų dažus

Vis daugiau žmonių šiomis dienomis yra linkę reguliariai atnaujinti savo būsto vidaus interjerą, pasitelkdami naujausias interjero tendencijas atitinkančius sprendimus. O kadangi bene didžiausią reikšmę būsto viduje vyraujančiai atmosferai turi sienų spalva, dažų pasirinkimas paprastai tampa viena svarbiausių užduočių. Todėl jei priėmėte sprendimą atnaujinti savo būsto interjerą ir šią akimirką sprendžiate sienų dažų pasirinkimo klausimą, vertėtų atsižvelgti į keletą praktiškų patarimų.

Pirmiausia pagalvokite apie jums patinkančias spalvas

Labai svarbu, kad sienų dažų pasirinkimas prasidėtų nuo jūsų pagrindinių lūkesčių nustatymo. Jūs turite žinoti, kas jums geriausiai tiktų ir ką jūs galiausiai norite pasiekti. Sienoms dažyti skirtų dažų paletė šiandien yra labai plati, todėl norėdami palengvinti visą pasirinkimo procesą jūs turėtumėte atrūšiuoti spalvas, pasirenkant jums mėgstamiausias. Šiame procese turėtumėte naudotis spalvų ratu, kurio dėka jums taptų lengviau pasirinkti tarpusavyje derančias spalvas.

Pagalvokite, kokį rezultatą norite pasiekti

Turbūt jau esate girdėję, kad skirtingos spalvos turi skirtingą poveikį mūsų nuotaikai ir emocijoms. Vienos spalvos gali suteikti mums daugiau energijos ir pagerinti mūsų nuotaiką, kai tuo tarpu kitos spalvos gali mus nuraminti ir atpalaiduoti – nepamirštant ir spalvų, kurios blaško ar netgi blogina nuotaiką bei bendrą savijautą. Todėl labai svarbu, kad ieškodami jūsų būsto vidaus sienoms tinkančių dažų jūs atsižvelgtumėte ir į skirtingų spalvų daromą poveikį žmogaus psichologinei būsenai.

Rinkitės modernią StayClean technologiją

Rinkdamiesi spalvas nepamirškite ir apie šiuolaikinėmis technologijomis paremtus sienų dažus. Moderni StayClean technologija padeda nuo sienų atstumti nešvarumus, o tai reiškia, kad tokių dažų pagalba eliminuojama daugybė rūpesčių.

Todėl jei norite atnaujinti savo būsto vidaus interjerą pasirinkdami šiuolaikiškus ir tarpusavyje puikiai derančius sienų dažus, jūs taip pat turėtumėte pagalvoti ir apie praktiškumą bei ilgaamžiškumą. Jau minėtos StayClean technologijos pagalba jums nebereikės jaudintis, jei jūsų vaikai ar naminiai gyvūnai netikėtai išpurvins būsto vidaus sienas. Šia modernia technologija paremti sienų dažai yra atsparūs daugybei valymų ir jais nudažytas paviršius tiesiog atstumia nešvarumus. O visų svarbiausia, kad nuvalyti išsipurvinusioms sienoms pakanka paprasčiausio švaraus vandens!

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.