Patarimai ką veikti Druskininkuose su vaikais

poilsis su vaikais

Ką veikti Druskininkuose su vaikais – dažnai iškyla šis klausimas pagalvojus apie poilsį Druskininkuose? Neturėtumėte dėl to jaudintis, šis miestas tikrai turi ką pasiūlyti. Druskininkuose rasite ir vandens parką, žiemos pramogų centrą „Snow Areną“, gausybę sanatorijų ir SPA centrų. Jei domina pramogos ir veikla lauke, gryname ore su vaikais, šis straipsnis jums tikrai padės.

Karolio Dineikos sveikatingumo parkas 

Karolio Dineikos parkas įsikūręs pačiame Druskininkų miesto centre. Tik įžengus į parką Jus apgaubia ramybė, nuostabus pušų ošimas bei gaivus oras. Parke esantys statiniai tiesiog meistriškai įkomponuoti į gamtinę aplinką. Parke apima neapsakoma ramybė ir harmonija, susiliesite su gamta ir visai nesvarbu, kad aplinkui yra kitų lankytojų, jie visi kažkuo užsiėmę: sportuoja, vaikšto ar tiesiog mėgaujasi gamtos ramybe.

Parke esančio žaidimų aikštelės ir treniruokliai patiks ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams įspūdį paliks ne tik pačios linksmybės ant treniruoklių ir žaidimų aikštelėje, bet ir neįprastos inventoriaus formos. Parko lankytojai gali pasimėgauti SPA procedūromis po atviru dangumi: Biologiškai aktyvių pėdų taškų baseinėlis suaktyvins kraujotaką ir atpalaiduos pėdas. Taip pat rekomenduojame nepraleisti progos pasimėgauti pirties ir kaskadinių maudynių malonumais.

Pirmosios parko užuomazgos buvo XX a. pradžioje, kai Druskininkai buvo okupuoti Lenkijos. Druskininkuose dirbusi ir gyvenusi jauna gydytoja E.Levicka, remdamasi naujausiomis tuometinės Europos fiziologijos tendencijomis, pušyne įsteigė saulės, vandens, oro, ir mankštos procedūrų gydyklą – parką. Po Antro pasaulinio karo, parko idėją atgaivino kūno kultūros specialistas Karolis Dineika.

Lynų kelias – transporto priemonė ar atrakcionas?

 

Lynų kelias – tai keltuvas jungiantis du žymiausius Druskininkų objektus: Druskininkų vandens parką ir „Snow Areną“. Šią transporto priemonę galima lyginti su atrakcionu, kadangi juo keltis yra tikrai smagu. Keltuvas per 7 minutes Jus nugabens iš vienos pusės Nemuno į kitą. Kelionės metu, 45 metrų aukštyje galėsite grožėtis Nemuno vingiais, miškais bei miesto panorama. Keltis keltuvu patiks visai šeimai, tėveliai grožėsis nuostabiais vaizdais, o vaikams patiks tai, kad jie „skrenda“ virš žemės, tačiau gali viską įžiūrėti kas vyksta apačioje.

Taigi, poilsis Druskininkuose su vaikais tikrai yra įmanomas ir smagus, todėl kuomet planuosite sekančias šeimos atostogas, pagalvokite apie Druskininkus.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.