Poilsis pajūrio kurortuose, ką verta žinoti

poilsis pajūryjeJei svarstote apie trumpą poilsį Lietuvoje, šis straipsnis kaip tik jums! Apžvelgsime pajūrio kraštą, kur geriausia pailsėti su vaikais, ką veikti, bei duosime keletą praktiškų patarimų keliaujantiems.

PALANGA

Kaip galime apsieiti be Palangos. Tai yra vienas iš populiariausių kurortų vasaros metu. Kiekvienas Lietuvos gyventojas bent kartą per metus turi apsilankyti Palanogoje.  Šis miestas puikiai tinka norintiems pailsėti su visa šeima. Šeimos dažnai renkasi pasivaikščiojimus Palangos botanikos parke, vaikams itin patinka nemokamos žaidimų aikštelės ir žinoma, atrakcionai. Anot poilsiautojų, čia ką veikti ras ir sporto entuziastai, mieste gausu įvairių sporto veiklų tiek lauke, tiek po stogu. Tikrai daugeliui patiks apsilankymas „Tiškevičių dvare“. Čia Jūs galėsite pamatyti kaip Palanga atrodė prieš šimtą metų. Jei Jums ir Jūsų vaikams patinka vorai, būtinai užsukite į vienintelį Lietuvoje nariuotakojų zoologijos sodą. Ir žinoma nepamirškite Basanavičiaus gatvės, kurioje gausu pramogų bei skanėstų.

KLAIPĖDA

Dažna šeima, kuri dažnai atostogauja Lietuvoje su vaikais, įvardija Klaipėdą kaip vietą kuri yra viena iš labiausiai tinkama poilsiui su vaikais. Vienas iš pagrindinių traukos objektų Klaipėdoje yra Lietuvos jūrų muziejus delfinariumas. Delfinų pamatymas realybėje yra tikrai vienas įsimintiniausių įvykių vaikams. Jei nepakako pasigrožėti jūros gyvūnais, rekomenduojame užsukti į miesto zoologijos sodą, kur gyvena itin retų rūšių gyvūnai. Už keleto kilometrų nuo Klaipėdos, galite aplankyti pramogų ir poilsio parką, kur rasite  keliasdešimt natūralaus dydžio dinozaurų. Ir žinoma, kaip neaplankyti Olando kepurės. Nuostabus vaizdas, kuris atsiveria nuo beveik 25 m aukščio skardžio tiesiog atims amą.

Štai Jums keletas rekomendacijų. Nepamirškite Klaipėdos paplūdimių. Juk vasara pasilepinti saulės spinduliais ir pasimaudyti jūroje galima ne tik Palangoje ar Šventojoje. Nepraleiskite progos pasivažinėti dviračiais. Miestas gana neblogai pritaikytas dviratininkams,  ypač rekomenduojame pasivažinėti Pajūrio dviračių trasa. Trasą sudaro trys skirtingos atkarpos: nuo Klaipėdos Kuršių nerija iki Nidos (apie 52 km), nuo Klaipėdos iki Latvijos sienos (apie 49 km) ir nuo Klaipėdos pamariu iki Rusnės salos (apie 115 km).

Tad kitą kartą vykdami į pajūrį, nepamirškite pasinaudoti šio straipsnio patarimais, o norintiems pailsėti Druskininkuose, siūlome apsilankyti čia: https://www.poilsisdruskininkuose.lt . Šiame puslapyje rasite naudingą informaciją apie poilsį Druskininkuose. Tad sėkmės ir nepamirškite kaip reikiant pailsėti.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.