Naudinga informacija apie kurortus ir sanatorinį gydymą.

sanatorija

Jei kada galvojote apie apsilankymą ir poilsį sanatorijoje, tikriausiai žinote kaip yra sunku nuspręsti kur reikėtų vykti. Todėl šiame straipsnyje pasistengsime atsakyti į labiausiai rūpimus klausimus apie sanatorijas bei procedūras.

Kokį kurortą rinktis?

Kurortų sanatoriniam gydymui yra tikrai daug, tačiau kurį pasirinkti? Sanatorijos Druskininkuose labai panašios į Teplicos sanatorijas (Ukraina), šiose vietose terminiai mineraliniai vandenys padeda pasiekti puikių rezultatų gydant sąnarių, stuburo bei judamojo – atramos aparato sutrikimus. Tuo tarpu Azebaidžiano kurortas Naftalanas gali pasigirti analogų neturinčia medžiaga – naftalanu, kitaip dar vadinamu gydomąja nafta. Šios medžiagos vonios yra naudojamos kaip nuskausminamieji, malšina uždegimus, gerina medžiagų apykaitą bei mažina alerginius susirgimus.

Tikriausiai nereikia sakyti, kad prieš pradedant mėgautis sveikatinimosi procedūromis reikia apsilankyti pas gydytoją. Po pirminės apžiūros, gydytojas gali paskirti dar vieną ar kelias papildomas konsultacijas ir tyrimus. Geriausias variantas yra kuomet poilsiautojas į sanatoriją važiuoja jau turėdamas daktaro išrašus ir tyrimų rezultatus.

Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų yra : Esu visiškai sveikas. Kodėl turėčiau važiuoti į sanatoriją?

Niekada nereikia laukti progos pasirūpinti savo sveikata. Didelė bėda yra ta, kad žmonės nesirūpina sveikata profilaktiškai, o tik tada kai jau susergama. Kuomet žmogus rimtai serga – sanatorinis gydymas yra tikrai pavėluotas ir nerekomenduojamas. Taigi jei esate sveikas, tai yra puiki proga pagerinti savo sveikatą ir pailsėti vienoje iš sanatorijų.

Kuriam laikui reikėtų vykti į sanatorijas?

Savaitės poilsis sanatorijoje padovanos tikrai daug įspūdžių ir geros nuotaikos – tačiau sveikatos nepagerins. Gydytojai ir sanatorijų specialistai teigia, kad minimali sanatorinio gydymo trukmė yra 12 d., optimali 14 – 18 dienų. Norintiems trumpalaikio poilsio, rekomenduojame rinktis viešbučius su SPA procedūromis, jos padės greitai atgauti fizines ir psichologines jėgas.

Kokie viešbučiai su SPA malonumais yra rekomenduojami savaitgalio poilsiui?

Visada rekomenduojame rinktis viešbučius, kurie gali garantuoti kokybiškas paslaugas ir aukšto lygio aptarnavimą. Norint, kad trumpas poilsis būtų efektyvus, reikia rūpintis ne tik SPA procedūromis, bet ir maitinimu, jaukia aplinka ir puikiu aptarnavimu. Šiuos kriterijus atitinka daugelis Druskininkų bei Birštono viešbučių.

Kaip yra pasirenkamos sanatorijos?

Dažniausiai žmonių apsisprendimą lemia efektyvumas, aptarnavimo kokybė bei kurortinės zonos patrauklumas. Pastebime tokius atvejus, kad gydymų patenkinti klientai kasmet renkasi tas pačias sanatorijas ir nėra linkę eksperimentuoti. Taigi žmonės sanatorijas renkasi pagal atsiliepimus ir jei jiems ten patinka jie nėra linkę ieškoti kitų vietų, kuriose galėtų pagerinti savo sveikatą.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.