Jūs turite tai paskaityti, jei planuojate keliauti po Lietuvą

gruto parkas

Planuojate savaitgalio išvyką, bet nežinote ką vertėtų aplankyti? Kokios yra lankytinos vietos Druskininkuose, Nidoje ar Vilniuje? Tikimės, kad šis straipsnis atsakys į jums rūpimus klausimus.

Nida:

Nida gali pasigirti įspūdinga gamta, todėl tikrai neturėtumėte praleisti progos aplankyti Panardžio kopą. Tai yra pustoma smėlio kopa Nidos pietuose, Kuršių nerijoje. Sekantis lankytinas objektas Nidoje, tai yra skulptūra, skirta Vytautui Kernagiui atminti. Tai yra iš bronzos išlieta skulptūra, kurios autorius yra Romas Kvintas.

Anykščiai:

Anykščiai daugeliui asocijuojasi su lajų taku, tad drąsiai galime sakyti, kad tai yra lankomiausia šio miesto vieta, kuri yra tikra labai patraukli turistams. Taip pat verta paminėti, kad toks takas yra vienintelis ne tik Baltijos šalyse, bet ir Rytų Europoje. Kitas ne ką mažiau įdomus, tačiau mažiau žinomas objektas yra Apžvalgos aikštelė, esanti Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčios bokšte. Ši bažnyčia yra išskirtinė ne tik architektūriniu paveldu, bet ir tuo, kad ji yra aukščiausia bažnyčia Lietuvoje. Tiems kam patinka muziejai, vertėtų aplankyti angelų muziejų. Tai yra pirmasis Lietuvoje Angelų muziejus, kuriam savo kolekciją padovanojo kultūrininkė Beatričė Kleizaitė-Vasaris. Labiau mėgstantiems aktyvias pramogas siūlome apsilankyti labirintų parke. Karklų labirintų parkas yra smagi pramoga visai šeimai.

Druskininkai:

Druskininkai gali didžiuotis turėdami dešimtą pagal dydį akmenį pavadinimu – „Velnio akmuo“. Jis dar yra vadinamas Švendubrės akmeniu, dėl kaimo pavadinimo kuriame akmuo ir yra. Tikriausiai unikaliausia vieta Druskininkuose yra Grūto parkas – tai netoli kurorto esantis parkas, kuriame yra gausybė sovietinio laikotarpio skulptūrų.

Vilniaus apskritis:

Tikriausiai vienas iš žinomiausių Vilniaus lankytinų objektų yra Vilniaus katedros varpinė. Šis bokštas kadaise buvo gynybinės sienos dalis, o šiomis dienomis į varpinę gali užkopti bet kas ir iš viršaus pasigrožėti nuostabiu peizažu. Vienas svarbiausių istorinių, kultūrinių ir religinių monumentų yra Aušros Vartai. Tai yra Religinio turizmo traukos centras ir istorijos paminklas. Ir kaip gi be Vilniaus miesto simbolio – Gedimino pilies. Ji saugo miesto įkūrimo istoriją, o jos viduje yra įkurtas muziejus, kurį bent kartą būtina aplankyti kiekvienam Lietuvos gyventojui, Jei nesužavės muziejus, tai vaizdas nuo pačios pilies stogo tikrai jus nustebins.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.