Lynų kelias Druskininkai – ką verta žinoti?

lynų kelias

Tikriausiai galime drąsiai sakyti, kad Lietuvos turizmo sostinės – Druskininkų simbolis yra Lynų keltuvas. Šis keltuvas jungia du žymius turistinius objektus, tai Druskininkų vandens parką ir žiemos pramogų centrą „Snow Areną“. Šis keltuvas savo veiklą pradėjo dar 2015 metais, tačiau iki šiol jis yra tikrai populiarus Druskininkų objektas, traukiantis daugybę klientų.

Kuo gi tas lynų kelias toks ypatingas? Lynų kelias Druskininkuose yra vienintelis toks keltuvas visoje Lietuvoje. Ši transporto priemonė yra draugiška aplinkai, o tai šiomis dienomis yra tikrai svarbu. Turistai šį objektą mato ne taip kaip vietiniai. Vietiniams gyventojams tai yra tiesiog transporto priemonė, kuria naudojasi tikrai dažnai, o turistams tai yra tikrai labai smagi pramoga, kuri patinka ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

Net keturi, dešimties vietų keltuvai iš vienos lynų kelio stotelės esančios šalia Druskininkų vandens parko iki kitos, esančios prie „Snow Arenos“ keleivius nugabena per 7,5 minutes, taiga kelionė į abu galus trunka 15 minučių.

Keliaudami 45 metrų aukštyje pro keltuvo langus galėsite grožėtis įspūdingais miškų vaizdais, Nemuno upės vingiais bei nuostabia Druskininkų miesto panorama.

Keltuvai yra pritaikyti visiems norintiems jais keltis. Vienas keltuvas yra pritaikytas ir fizinę negalią turintiems asmenims. Lynų keltuvai per valandą gali perkelti net iki 250 žmonių, yra skaičiuojama, kad per metus perkeliama daugiau nei 100000 žmonių.

 

Kainos tikrai nėra didelės už šią unikalią pramogą. Bilieto kaina į vieną pusę – 3 eurai. Bilietas pirmyn ir atgal – 5 eurai.

 

Šis objektas yra antras labiausiai lankomas Druskininkų miesto objektas, lankytojų skaičiumi lenkia tik Druskininkų vandens parkas AQUA. Tad jei planuojate poilsį Druskininkuose, apsilankymus SPA centruose bei sanatorijose, nepamirškite ir pramogų. Lynų kelias tai puikus pasirinkimas, nepraleiskite progos pasinaudoti šia unikalia galimybe apžvelgti Nemuno vingius bei Druskininkų miesto panoramą iš viršaus.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.