Forum Cinemas artėjančios premjeros ir simbolinės dovanų idėjos

kino teatras

Forum Cinemas yra didžiausia kino demonstravimo ir platinimo įmonė Lietuvoje. Čia per metus parodoma daugiau nei 300 filmų, o šiais 2019 metais, išvysime dar ne vieną puikų režisierių šedevrą, kuriuos apžvelgsime čia trumpai ir aiškiai, bei pateiksime puikią dovanų idėją, kai reikia simbolinės dovanos čia ir dabar.

Artėjančios premjeros

Į Lietuvos kino teatrus nuo kovo 1-osios atkeliauja vienas geriausių visų laikų išgyvenimo laukinėje gamtoje vadinamų filmų – „Arktis. Įkalinti ledynuose“. Tai filmas apie gyvenimo gamtoje patirties neturinčio žmogaus išgyvenimus Arktyje bei bandymą išgelbėti save ir rastą sužeistą moterį. Pagrindinį vaidmenį suvaidinęs M. Mikkelsen‘as juostos filmavimą vadina sudėtingiausiu savo karjeroje. Šis filmas skirtas žmonėms mėgstantiems įtampą ir dramą kine. Tad jei ieškote dovanos būtent tokiam asmeniui bilietai į kiną yra geriausia ir praktiškiausia dovana, tačiau, kad keliauti netektų vienam, dovanokite dvigubą kuponą dviems.

Taip pat dviese keliaukite į romantinius filmus ar komedijas, kurios nuteiks romantiškam vakarui arba sukels juoką iki ašarų. Artėjančios komedijų premjeros: „Laisvo elgesio tėvai“, „Naujieji Aladino nuotykiai 2“, „Pajūrio švaistūnas“ bei „Ką tu nuo manęs slepi?“. Artėjančios draminių filmų premjeros: „After. Kai mes susitikom“, „Išgyventi vasarą“, „Pasekmės“, „Ad Astra“ , „Nes ji yra moteris“…

kino teatras ziurovai

Na, o jei esate Marvel kino filmų gerbėjai numeris 1, būtinai pirmieji turite pamatyti naujausią jų darbą – „Keršytojai: pabaiga“. Premjera numatoma jau balandžio 26-ąją, tad griebkite kuponą, galiojantį ištįsus metus, ir vos tik atsiradus pirmiesiems bilietams keliaukite su draugų būriu pamatyti „Keršytojų“ pabaigos.

Mažiesiems šeimos nariams 2019 metais premjerų taip pat netrūks. Jau šiais metais išvysime „Kaip prisijaukinti slibiną 3“, „Dambis“, „Mija ir baltasis liūtas“, „Stebuklų parkas“, „Slaptas augintinių gyvenimas 2“, „Žaislų istorija 4“, „Užsimaskavę šnipai“, „ Žmogus voras: toli nuo namų“ bei „Liūtas karalius“. Šeimos bilietams Forum cinemas siūlo ypatingus pasiūlymus, kurių metu sutaupoma ir puikiai praleidžiamas laikas šeimos rate. Tačiau, jie taip pat siūlo specialius bilietus vaikams, kurie yra puiki dovana mažųjų gimtadieniams, mokyklinių dovanų keitimosi šventėse, žiburėliuose ir t. t. Dovanodami šį Forum Cinemas vaikišką kino kuponą, suteikiate galimybę vaikui iki 10 m. pasirinkti mėgstamą vaikišką filmą ar kino baro skanėstų už 4 Eur!

3d akiniai kine

Taip pat nevalia pamiršti siaubo gerbėjų. Jau kovo 1-ąją kino teatruose rodys filmą „Kiaurymė“. Tai filmas apie nuo praeities bėgančią mamą su mažamečiu sūnumi Krisu, kurie bando pradėti naują gyvenimo etapą naujoje vietoje. Nors viskas atrodo jau ima keistis į gerąją pusę, netrukus ją ima bauginti paslaptingas kaimynas. Moteris taip pat sužino apie miške esančią paslaptingą ir legendomis apipintą smegduobę, o miškas, kuriame yra toji kiaurymė, žvelgia tiesiai į jos namo langus… Be to, į kino teatrus grįžta ir jau gerai žinomo filmo „Tas“ tęsinys – „Tas 2“. Jei pirmoji dalis Jus išgąsdino, antroji bus dvigubai baisesnė!

Kino bilietai – praktiškiausia dovana?

Kino bilietai yra išties puiki dovana, kuomet reikia kažko greito, simboliško ir nereikalaujančio papildomų pastangų ar darbų dovanos gavėjui. Forum Cinemas kino teatrai yra visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, tad ir žmogus gavęs šią dovaną, neturės keliauti į kitą miestą, nes viskas jau čia, vietoje.

Tokia dovana tinkama gimtadieniams, mergvakariams ar bernvakariams, vardadieniams, vaikų šventėms mokykloje ir pan. Tiek dideli, tiek maži, tikrai nudžiugs ją gavę, nes su šiuo kuponu jie galės smagiai leisti laiką su šeima, draugais ar mylimu žmogumi, bežiūrint lauktą premjerą. Na, ir kas gi gali būti geriau?

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.