Kur galima panaudoti dirbtinę žolę?

veja 

„Royal Grass®“ dirbtinė žolė tai puikus produktas padedantis sukurti aplinkoje jaukumą ir komfortą. Ji yra praktiška, nereikalaujanti daug priežiūros, o savo išvaizda labai panaši į natūralią žolę. Šią veją pamėgo interjero dizaineriai bei aplinkos projektuotojai. Ji naudojama ir viduje, ir lauke, nuosavų namų kiemuose, balkonuose, terasose. Pateiksime dar kelias idėjas, kur dirbtinė žolė puikiai tinka.

Ant namo stogo

Lygus namo stogas – tai puiki poilsio vietelė. Čia galima pasideginti prieš saulutę, gerti kavą, šnekučiuotis su draugais. Akį džiugins nuostabus vaizdas, platus horizontas, kuris atsiveria nuo namo stogo. Tereikia jaukiai įsikurti, o tam puikiai tiks dirbtinė žolė „Royal Grass®“. Ji neblunka nuo saulės spindulių, yra labai švelni, identiška natūraliai, todėl geresnio kilimo po kojomis ant namo stogo tikrai niekur nesurasite!

Renginiuose ir parodose

Gaivinančios, žalios spalvos stendas, vitrina tikrai neliks nepastebėta parodoje ar renginyje. Dirbtinės žolės dekoracijos gaivina akį, stabdo praeivių žvilgsnius, todėl jas renkasi mados, sporto, laisvalaikio, kultūros ir kitos įmonės, puošdamos savo stendus parodose ir kituose renginiuose.

Kapuose

Norite, kad artimųjų kapai atrodytų nepriekaištingai, tačiau neturite daug laiko juos tvarkyti? Dirbtinė žolė čia labai pagelbės. Tvarkinga, graži žolytė puoš kapus ištisus metus, teliks nugrėbti lapus ir pamerkti kelis gėlės žiedus, kad šie atrodytų gerai.

Mokyklose ir darželiuose

Mokyklų ir vaikų darželių aikštelės su dirbtine žole taip pat turi daug pliusų. Ši veja turi sertifikatus, patvirtinančius, kad joje nėra kenksmingų medžiagų, todėl tinkama naudoti vaikams ir kūdikiams. Ja išklojus aikšteles ir žaidimų vietas, vaikai neišsipurvins. Žolė ypač minkšta, todėl ją malonu liesti. Ant vejos galima sportuoti ar vaikščioti jau nuo ankstyvo pavasario, kai natūrali augmenija dar nežaliuoja.

Jeigu vaizduotėje jau regite, kaip ši nuostabi žolė papuoš jūsų namų ar verslo zoną, kreipkitės į „Svajonių vejos“ įmonę, kuri padės išsirinkti tinkamą veją ir ją sumontuoti. Atkreipiame dėmesį, kad tik aukštos kokybės dirbtinė žolė „Royal Grass®“ yra tvirta, ilgaamžė, puikios išvaizdos, atspari ultravioletiniams spinduliams ir turi saugumo sertifikatus. Kita veja tokiomis savybėmis gali nepasižymėti.

 

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.