Lauko pavėsinės: kaip pasirinkti?

lauko pavesines

Jei turite namą, vasarnamį ar sodybą, būtinas statinys – lauko pavėsinės. Jos gali atlikti labai daug funkcijų – suteikti galimybę laiką leisti lauke, mėgaujantis geru oru, sutalpinti visus svečius šventėms ar net būti įrengtos kaip atskiros erdvės, kurias galite išnaudoti universaliai. Kadangi lauko pavėsinės gali būti labai skirtingos, svarbu nepasiklysti pasirinkime ir aiškiai žinoti, ko norite. Dalinamės keletu patarimų, kurie padės išsirinkti lauko pavėsinę.

Lauko pavėsinės dydis

Turbūt pirmasis dalykas, kurį turite įvertinti, jei jus domina lauko pavėsinės – jos dydis. Natūralu, kad jis priklausys nuo to, kiek erdvės turite savo lauke, tačiau tai tikrai nereiškia, kad dideliame kieme būtina statyti milžinišką, pompastišką pavėsinę. Dydis turėtų tiesiogiai koreliuoti su jūsų poreikiais. Ar jums reikalinga vieta kepsninei ir smagiems vakarams su draugais, ar saugi erdvė vaikų žaidimams. Taip pat turite atkreipti dėmesį į tai, kad pavėsinei reikia lygaus ir stabilaus pagrindo, tad turite įvertinti, ar jums reikės jį paruošti specialiai, ar pakaks lauke turimų vietų.

Pavėsinės tipas

Lauko pavėsinės tipai gali būti įvairūs. Tai pastatomos, išrenkamos pavėsinės, atviros pavėsinės, uždaros pavėsinės, medinės pavėsinės, lauko pavėsinės su slankiojančiomis sistemomis ir t. t. Tiesiog turite gerai apgalvoti visus funkcionalumus, kurie jums reikalingi. Jei norite pavėsinės nuosavame name, kuria džiaugtumėtės ne tik šiltuoju metų laiku, galite įsirengti uždarą, modernią pavėsinę. Jei galvojate apie erdvę laisvalaikiui šalia sodo namelio ar vasarnamio, kuriame nesate pernelyg dažnas svečias – galite įsigyti išrenkamas pavėsines, kurias pastatysite kiekvieną sezoną. Jų už patrauklią kainą rasite internetinėje parduotuvėje Pigu.lt.

Pavėsinės dizainas

Kalbai pasisukus apie lauko pavėsinės dizainą galvoje gali suktis tūkstančiai skirtingų idėjų. Tačiau pagrindinis kriterijus yra aplinka. Juk lauko pavėsinė turi harmoningai atrodyti su lauko erdvėmis, šalia esančiais pastatais ir bendra atmosfera. Jei turite žalią pievelę ir didelį namą, šalia tikrai puikiai atrodys klasikinė medinė pavėsinė. Jei norite itin modernaus, šiuolaikiško sprendimo, galite rinktis stiklo, aliuminio konstrukcijas. Norintiems paprasto, nebrangaus ir funkcionalaus varianto, tiks iš metalo konstrukcijų ir poliesterio medžiagos pagamintos lauko pavėsinės.

 

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.