Kuomet Jums gali padėti powertabs?

Kiekvienas norime būti galingas, įtaigus, stiprus bei pajėgus. Tai galioja daugeliu atvejų. Vieniems svarbu daug pasiekti akademinėje srityje, kiti nori didžiuotis savo talentais, treti – fizine sveikata. Taip, kaip visi esame skirtingi, taip ir mūsų norai, įsivaizdavimai bei pasiekimai visada bus ne vienodi. Analogiškai ir pasiekti aukštumas ne kiekvienam yra lengva. Vienam užteks labai menkų pastangų, o kitas sieks tam tikro tikslo visą gyvenimą. Visada gerai yra į ką nors atsiremti, sulaukti pagalbos ir žinoti, kad būna pagalbinių alternatyvų. Nors ir ne tiesiogiai, bet būtent tokiais žodžiais galima pristatyti ir ne taip seniai Lietuvos rinkoje pasirodžiusias powertabs.

Ne maža dalis vyrų tikrai bus matę, girdėję ar net išbandę vadinamas mėlynąsias stebuklus lovoje darančias tabletes. Vieni tai išbando jas iš smalsumo, o kitiems tai gali būti būtinybė. Būtent pastarasis atvejis dažnas yra tiems vyrams, kurie skundžiasi sutrikusia lytine funkcija. Atrodo, kad moterys dažnai ir garsiai visada pasako arba parodo, kad jų libido nukrito ir tai sužino visas platus pasaulis. Vyrai tokią būseną dažnai linkę nutylėti bei nuslėpti, nes nežino to priežasčių, o stipriai veikiantis vyriškasis libido dažnai „kerta per galvą“. Reikia visomis išgalėmis stengtis sau padėti. Juolab, kad egzistuoja pagalba. Bet, žinoma, visų pirma svarbu išaiškinti priežastis ir tik tada jas stengtis pašalinti. Būtent minėtos powertabs ir gali pagerinti kiekvieno vyro libido bei sustiprinti lytinės funkcijos darbą.

Kodėl gali sutrikti lytinės funkcijos vyrams?

Statistika byloja, kad lytinės funkcijos sutrikimus išgyvena net kas trečias 40-ies metų ribą perkopęs vyras. Deja, bet tikrai retas kuris nori sau realiai padėti ir kreipiasi pagalbos į atitinkamus specialistus. Liūdna, tačiau stipriajai lyčiai, vyrams, seksualinė sveikata vis dar nėra prioritetinė sritis. Bet visada į tai atkreipkite dėmesį, nes Jūsų lytinės funkcijos sutrikimai gali pranašauti ir apie kur kas rimtesnes ligas. Tad laiku tam užkirtus kelią, galite išvengti liūdnesnių pasekmių.

Erekcijos sutrikimai gali kamuoti tiek labai jaunus vyrus, net ir pilnametystės nesulaukusius, tiek ir jau virš devyniasdešimties turinčius senjorus. Kaip ir visuomet, liga nesirenka aukų bei pagal amžių, nei pagal statusą ar gyvenamą vietą. Juo gali tapti kiekvienas iš mūsų.

Dėl sutrikusios lytinės funkcijos galima kaltinti daug faktorių. Vieniems tai gali būti nekaltai atrodantis rūkymas, kitiems – turimas antsvoris, negydyta arterinė hipertenzija ar viena dažniausių šiuolaikinės visuomenės ligų priežasčių – stresas.

Nereikia pamiršti ir didelę įtaką potencijai turinčių psichikos ligų. Tiek bipolinis sutrikimas, tiek depresija ar baisioji šizofrenija gali labai stipriai įtakoti vyrų lytinę potenciją. Be jokios abejonės, dar svarbus ir partnerės vaidmuo ir sukeliamos psichologinės problemos.

Laikas pakelti vyrišką libido!

Taigi, nuo ko vyras turi pradėti, jeigu nori išvengti erekcijos sutrikimų? Visų pirma urologai vieningai sutaria, jog privaloma laikytis sveikos gyvensenos principų. Tai yra daug faktorių turintis patarimas, todėl atkreipkite dėmesį ne tik kaip ir kada valgote (valgymas turi būti saikingas), sportuojate (reguliarus sportas yra privalomas), ar turite žalingų įpročių (būtina atsisakyti visų cigarečių, elektroninių – taip pat), nepiktnaudžiauti psichotropiniais vaistais bei juos vartoti tik nuolat konsultuojantis su gydytoju ir, žinoma, dar kartą priminimas Jums – patirti kuo mažiau streso.

Laikantis šių išvardintų sveikos gyvensenos principų tikrai galite išvengti lytinės funkcijos sutrikimų. Kitas variantas yra powertabs maisto papildas, kurį galite įsigyti internetu net neišėję iš namų bet kuriuo paros metu. Internetinė parduotuvė, kurioje rasite priemonių, galinčių sustiprinti vyriškos lytinės funkcijos darbą, dirba ne išeiginių dienų visą parą. Tad prekės bus išsiųstos iškart po Jūsų užsakymo gavimo.

Reikia turėti omeny ir tai, kad lytinės funkcijos sutrikimo procesai nebūna paprasti. Dėl to nereikia pasitikėti vien tik tam tikrais vaistais. Visuomet yra svarbūs socialiniai bei emociniai veiksniai. Nepalikite jų neišspręstų. Visada yra būtina palaikyti ir tinkamą psichologinį klimatą su partnere. Spręskite kartu iškilusias problemas bei klausimus. Tegul jie neįtakoja Jūsų seksualinio potraukio ir lytinių santykių.

Atkreipkite dėmesį, kada geriau nevartoti powertabs maisto papildo.

Pirkdami šią prekę susipažinkite su tablečių sudėtimi. Perskaitykite ir išsiaiškinkite, ar nėra šiame maisto papilde tam tikrų sudedamųjų dalių medžiagų, kurioms galite būti alergiški ar Jūsų organizmas jų netoleruoja. Taip pat būtinai pasitarkite su gydytoju arba vaistininku ir tais atvejais, jeigu turite širdies arba skydliaukės ligų, Jus kankina padidėjęs kraujo spaudimas, galbūt turite prostatos padidėjimą, sergate diabetu arba kitomis lėtinėmis ligomis.

Taigi, kad ir kaip greitėtų Jūsų gyvenimo tempas, visuomet atkreipkite į savo fizinę bei psichologinę sveikatą ir būtinai atkreipkite dėmesį į vyriškumą, t.y. lytines funkcijas. Savaime suprantama, kad daugeliu atvejų kasdieniai darbai bei rūpesčiai dažnai taip apkrauna mus, kad visa tai nustumiame į šoną ir atidedame laikams „kai turėsime daugiau laiko”. Jam negailestingai bėgant ligos gali tik įsisenėti ir padėti bus vis sunkiau ir sunkiau. Galima savo organizmą palepinti maisto papildais sau suteikiant daugiau pasitikėjimo bei sprendžiant iškilusias problemas ar pirmuosius jų simptomus.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.