Kokias kanceliarines prekes būtina turėti savo biure?

Ką tik įkūrėte biurą ir netrukus jūsų darbuotojai užims savo darbo vietas, tačiau jaudinatės, kad kažko gali pritrūkti. Sudarėme sąrašą daiktų, kurie praverčia biure kiekvieną dieną.

Užsakykite šias būtinas kanceliarines prekes:

Darbo stalo priemonės

Kiekviena įmonė turi savo specifiką, o darbuotojai – skirtingas pareigas, todėl ant kiekvieno stalo gali būti skirtingos priemonės. Nuspręskite patys, kokios reikalingos jums.

Darbo stalo priemonės tai: klijai, lipni juosta, sąsagos, sąvaržos, kanceliariniai peiliukai, korektoriai, smeigtukai, skylamušiai, dėžutės lapeliams ir pieštukams, žirklės, segikliai, kempinėlės pirštams drėkinti.

Kanceliarinės prekės rašymui

Jeigu turite ne vieną darbuotoją ir norite, kad jie visi dokumentus pildytų vienoda rašiklio spalva, įsigykite vienodų rašiklių, tušinukų. Taip pat galite įsigyti originalių ar prabangių rašiklių, kurie reprezentuos jūsų įmonę. Nepamirškite žymeklių bei pieštukų. Visas šias priemones rasite „Eurobiuras“ parduotuvėse ar internete, adresu eurobiuras.lt.

Dokumentų laikymo priemonės

Palaikyti tvarką biure padeda dokumentų laikymo priemonės: įmautės, segtuvai, dėklai, aplankai, archyvinės bei pakavimo dėžės, pakabinami segtuvai. Visada turėkite šių kanceliarinių prekių atsargoje, taip nepasimes jūsų naujausi dokumentai.

Popierius

Įsigykite ne tik paprastą spausdinimo popierių, bet ir kasos juostų, sąsiuvinių, bloknotų, darbo knygų, kalendorių, lipnių lapelių, lapelių užrašams vienu metu, kad nereikėtų dėl menkos smulkmenos bėgti į parduotuvę.

Antspaudai

Jums gali prireikti antspaudų, numerių bei datos žymeklių, tušo bei pagalvėlių antspaudams.

Braižymo kanceliarinės prekės

Jeigu jūsų biuro veikla susijusi su braižymu, įsigykite kokybiškų priemonių: liniuočių, pieštukų, trintukų, matlankių, trikampių, skriestuvų. Kartu galite užsakyti šias kanceliarines prekes savo vaikams į mokyklą.

Visas biurui būtinas kanceliarines prekes galite įsigyti vienoje vietoje – „Eurobiuro“ parduotuvėse Vilniuje Savanorių pr. 176 arba Račių g. 1, Kaune Chemijos g. 17a, Klaipėdoje Priestočio g. 1a ir kituose miestuose.

Brangindami savo laiką, užsakymus galite atlikti internetu, adresu eurobiuras.lt. Čia rasite visas kanceliarines prekes, o taip pat ir kitų biurui reikalingų priemonių, kaip tualetinį popierių, kompiuterinės technikos aksesuarus, verslo dovanas ar maisto prekes.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.