Kodėl verta rinktis ergonominius biuro baldus?

Ergonomiški biuro baldai yra be galo svarbūs ne tik dėl verslo įvaizdžio, bet ir socialiai atsakingo požiūrio į darbuotojų sveikatą. Be to, kad kai žmonės jaučiasi komfortiškai, jie ilgai išlieka darbingi ir energingi. Todėl dauguma darbdavių, stengiasi investuoti į patogias darbo vietas, kokybiškus biuro baldus ir jaukią darbo aplinką. Visi šie dalykai padeda sukurti puikią darbo atmosferą ir gerą psichoemocinę mikroklimatą, padedantį siekti bendrų tikslų, dirbant komandoje.

Kitas svarbus dalykas – tai, kad darbe būtų įkurta poilsio zonos, kur visi norintys galėtų turėti privačią erdvę, jei reikia paskambinti savo artimiesiems pabūti su savo mintimis ar ramiai pabūti, ieškant problemos sprendimo ar kūrybinio įkvėpimo.

Tačiau ką daryti jei jūsų galimybės yra ribotos? Tuomet svarbu neskubėti visko stengtis pakeisti ir įrengti moderniai viso biuro . Pradžiai užtektų pasirūpinti ergonomiškomis darbo vietomis. O tam išties reikia palyginus visai nedaug investicijų. Užtenka parinkti tinkamo dydžio ir aukščio darbo stalus. Žinoma geriausia būtų, jog  jų būtų reguliuojami pagal konkretaus žmogaus ūgį. Kitas svarbus dalykas – patogi ergonomiška darbo kėdė ant ratukų su atlošu, pritaikytu nugaros linkiui bei ranktūriais, ant kurių galima patogiai pasidėti rankas, trumpam poilsiui. Rekomenduojama darbo kėdę rinktis su ratukais, kad ji būtų mobili, tačiau turėtų stabilią atramą.

Taip pat svarbu, kad kėdė būtų kvėpuojanti, todėl geriau rinktis gobelenu trauktą darbo baldą, nes taip jūs neprakaituosite ir jausitės patogiai bet kuriuo metų laiku. Tuo tarpu, eko ar natūrali oda, nėra tokia praktiška, ją galite rinktis jei tiesų darbo vietoje yra gera oro kondicionavimo sistema. Be to, tokia kėdė suteikia prabangų įvaizdį ir prestižą, kas gali būti pakankamai svarbu, norint sudaryti gerą įspūdį klientams.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.