Ką dovanoti bendradarbiams artėjančių švenčių proga?

Kai kurie žmonės jau lapkričio mėnesio antroje pusėje pradeda galvoti apie kalėdines dovanas. Ilgesnis laiko tarpas leidžia geriau paieškoti tinkamų prekių ir sumažinti stresą prieš šventes. Taigi, galite pradėti nuo dovanų kolegoms, pagalvokite, kiek žmonių reikės pasveikinti ir kokį biudžetą tam paskirsite.

Darbo kalendorius – praktiška dovana kolegoms

Kolegas pradžiugins praktiška ir naudinga dovana, o toks ir yra darbo kalendorius. Tiesa, prieš perkant jį konkrečiam žmogui, pastebėkite, kokį kalendorių jis naudoja dabar – mažesnio formato, vidutinio ar didesnio formato. Taip geriau parinksite jam tinkamą darbo kalendorių, kurį kolega su džiaugsmu naudos sekančiais metais. Tokios dovanos kaina svyruoja nuo 4,50 iki 50 eurų.

Jeigu turite daugiau, apie 10 kolegų, tai standartinio dydžio darbo kalendorius jums kainuos apie 11 eurų, taigi iš viso išleisite apie 110 eurų bendradarbių dovanoms. Ši suma nėra maža, todėl geriau brangesnes prekes parinkti viršininkams ar mažo kolektyvo nariams, o didesnei žmonių grupei ieškoti pigesnių, simbolinių dovanų.

Simbolinės, nebrangios dovanos

Net ir turint ribotą biudžetą reikėtų vengti įvairių nereikalingų daiktų pirkimo. Pavyzdžiui, jei kolega turi darbe puodelį iš kurio geria kavą pertraukų metu, vargu ar jam bus naudingas naujas puodelis. Verčiau stebėkite, ko bendradarbiui trūksta – dėklo vizitinėms kortelėms, darbo kalendoriaus, naujo trintuko ar kitos smulkmenos. Jeigu norite pataikyti tiesiai į dešimtuką, nupirkite saldainių dėžutę saldumynų mėgėjui, kavos – geriančiam kavą. Gražiai supakuotos maisto prekės atrodys šventiškai ir tikrai bus sunaudotos.

Brangios dovanos ypatingiems žmonėms

Darbe dažniausiai būna keli žmonės, kuriuos jūs ypač branginate, gerbiate. Galbūt tai kolega, sėdintis arčiausiai jūsų ar biuro direktorius. Jeigu norite išrinkti brangesnę dovaną tokiam asmeniui, siūlome įvairių, kokybiškų ir praktiškų prekių paieškoti „Eurobiuras“ parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.

Solidžių dovanų variantai galėtų būti:

Darbo kalendorius „Genuine“. Tai odiniu viršeliu aptraukta knyga, skirta laiko planavimui, užrašams, susitikimams žymėti. Tai solidi ir praktiška dovana vadovui ar svarbiam asmeniui.

Originalus sprendimas galėtų būti tušinukas su antspaudu. Tai modernaus dizaino tušinukas su integruota antspaudo pagalvėle. Dar daugiau dovanų rasite fizinėse „Eurobiuras“ parduotuvėse ir interneto parduotuvėje adresu „Eurobiuras.lt“.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.