Biuro reikmenys visų profesijų atstovams

Darbui biure naudojami įvairiausi daiktai – nuo tušinukų, įvairios technikos iki patogių, funkcionalių baldų. „Eurobiuras“ parduotuvėje siūlomi visi biuro reikmenys – kanceliarinės prekės, įranga, kompiuterinės technikos priedai, konferencijų įranga, baldai, verslo dovanos, buities ir maisto prekės.

Kanceliarinės prekės

„Eurobiuro“ parduotuvėse rasite platų kanceliarinių prekių pasirinkimą. Sau reikalingas priemones ras biuro darbuotojas, vadovas, architektas, advokatas ir kitos profesijos atstovas. Ši parduotuvė išsiskiria tuo, kad pateikiami ne vieno prekės ženklo biuro reikmenys, todėl galima rinktis brangesnę ir solidesnę prekę ar ekonomišką. Pavyzdžiui, biuro antspaudų korpusai yra skirtingų spalvų ir dizainų, taip pat galima rinktis įprastą juodą, mėlyną ar originalesnį žalią, violetinį, raudoną tušą antspaudams. Galite įsigyti kitų reikalingų prekių, susijusių su antspaudais, kaip pirštų pagalvėlės, numeratoriai.

Biuro reikmenys konferencijoms

„Eurobiuro“ komanda siūlo reikalingas priemones konferencijoms. Jas įsigiję greitai suorganizuosite konferenciją, nereikės ieškoti projektoriaus ekrano, nes jį galite arba nusipirkti arba išsinuomoti. Vien pasirūpinti konferencijos svečiais reikalingos tokios priemonės kaip asmens identifikavimo kortelės, kurias sudaro kortelės dėklas, virvutės, segtukai. Visa tai rasite kartu su kitais biuro reikmenimis konferencijoms. Taigi, tereikia turėti prekių sąrašą, užsukti į „Eurobiurą“ ir vienu apsipirkimu įsigysite viską, ko reikia gerai konferencijai. Tiesa,  ji neapsieis be kavos pertraukėlių, todėl šioje parduotuvėje rasite kavos, arbatos bei užkandžių pertraukoms.

Biuro įranga

Sklandžiai biuro darbuotojų veiklai reikalinga atitinkama įranga. Minėtoje parduotuvėje rasite dokumentų naikinimo aparatus, stacionarius ir nešiojamus telefonus, pinigų tikrinimo aparatus, skaičiuotuvus. Prekyboje dirbančių įmonių atstovai savo prekių asortimentą gali pasipildyti šiomis priemonėmis:

  • kainų etiketėmis;
  • kainų ženklintuvais;
  • pinigų tikrinimo aparatais;
  • kasos juostomis;
  • lipniomis etiketėmis;

Įvairiose darbo vietose, parduotuvėse visada reikalingos higienos priemonės, muilas, šiukšlių maišai, tualetinis popierius, virtuviniai rankšluosčiai. Užsukę į „Eurobiurą“ rasite ne tik biuro reikmenis, bet ir šias prekes virtuvei bei tualetui. Sudarant parduotuvės prekių asortimentą buvo norima atsižvelgti į įvairių profesijų darbuotojų poreikius, todėl įtrauktos net tokios prekės kaip saldumynai. Nors jie tiesiogiai nesusiję su biuro veikla, tačiau visada pagelbėja kai darbuotojas nori atsipalaiduoti ir užkąsti.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.