Kokia dovana nustebintų paauglį?

Daugelis galėtų patvirtinti, kad dovanų paieškos paaugliui yra vienos sudėtingiausių. Šiame laikotarpyje jaunuoliai linkę ieškoti savęs ir pakankamai kritiškai vertinti aplinką, todėl surasti tokią dovaną, kuri ir patiktų, ir nustebintų, gali būti pakankamai sudėtinga. Visgi, jei rinksitės vieną iš žemiau pateiktų idėjų, Jums turėtų pavykti tai padaryti.

Belaidės ausinės

Nesuklysime pasakydami, kad didžioji dalis paauglių mėgsta gyventi muzikinių ritmų apsuptyje, tad unikalaus dizaino, belaidės ausinės jiems tikrai turėtų palikti įspūdį. Tiesa, jei jaunuoliai ne tik klausosi muzikos, bet ir žaidžia žaidimus, galite jiems išrinkti būtent tokio tipo modelius. Tokios žaidimų ausinės garantuoja dar geresnę garso kokybę ir yra aprūpintos papildomomis funkcijomis, kurios leis greičiau pasiekti pergalę.

Garso kolonėlės

Paaugliams, kurie muzikos mėgsta klausytis garsiau ar dažnai ja dalinasi su bičiuliais, turėtų patikti garso kolonėlės. Šiuolaikiniai jų modeliai taip pat veikia be laidų, Bluetooth ryšiu, tad tokį prietaisą jaunuoliai patogiai galės nešiotis su savimi. Tuo labiau, kad kolonėlių dydis yra labai kompaktiškas: kai kurias iš jų netgi galima sutalpinti į delną. Kiti modeliai yra nepaveikūs vandeniui – juos drąsiai galima pasiimti net ir į pliažą.

Momentinis fotoaparatas

Nors paaugliai įsimintiniausius gyvenimo momentus mėgsta užfiksuoti telefonu, juos turėtų sudominti galimybė iš karto gauti ir atspausdintą nuotrauką – būtent tai gali pasiūlyti momentiniai fotoaparatai. Dažniausiai juos galima išvysti šventėse, tačiau vis dažniau šie fotoaparatai pritaikomi ir kasdienybėje. Tokie prietaisai yra nedideli ir nebrangūs, o papildomai tereikia pasirūpinti specialiais lapeliais. Jei paauglys mėgsta fotografuoti ir yra pakankamai kūrybiškas, tokia dovana jam turėtų palikti įspūdį.

Išmanusis telefonas

Technologijomis besidomintys jaunuoliai nori neatsilikti nuo rinkos naujovių, todėl daugelis jų savo kišenėje svajoja turėti funkcionalų išmanų telefoną. Nors tokia dovana bus kur kas prabangesnė, net ir labai reikliam paaugliui ji turėtų palikti įspūdį. Tiesa, ne visi puikiomis specifikacijomis aprūpinti modeliai reikalauja didelių išlaidų. Pavyzdžiui, el. parduotuvėje Pigu.lt Xiaomi telefonai parduodami labai palankiomis kainomis – čia pavyks surasti ir kitų dėmesio vertų pasiūlymų.

Žaidimų konsolė

Žaidimų entuziastai mielai išbandytų įtraukiančius nuotykius siūlančią konsolę – tokia dovana tiks tuo atveju, jei paauglys seniai svajoja apie tokią įrangą arba turi labai seną jos versiją. „Sony“ kompanija dabar siūlo išskirtinai galingą „PlayStation 5“ modelį – iš arčiau su juo galite susipažinti paspaudę čia. O jeigu žinote, kad jaunuolis turi pakankamai naują konsolę, galite papildyti jo žaidimų kolekciją. Tiesa, teks pasidomėti, kokiems žanrams būsimasis dovanos gavėjas teikia pirmenybę.

Knygos

Ne visi paaugliai yra susikoncentravę į naujausias technologijas – kai kurie iš jų mėgaujasi naujais atradimais knygų pasaulyje. Tikriausiai akivaizdu, kad labiausiai tokį jaunuolį pradžiugintumėte papildę jo kaupiamą biblioteką. Tačiau turėtumėte pasidomėti, kokiems žanrams paauglys teikia pirmenybę – žinodami juos, galėsite atrasti, kokie atitinkamo žanro kūriniai yra vertinami palankiausiai.

Stalo žaidimai

Socialiems, mėgstantiems bendrauti paaugliams turėtų patikti naujas stalo žaidimas, kuris leistų suburti smagų draugų pasidėjimą. Jų pasirinkimo įvairovės dabar tikrai netrūksta. Galima rasti tiek visiškai neįpareigojančių, tiek gerokai pagalvoti priverčiančių žaidimų – pagalvokite, koks tipas labiausiai patiktų Jūsų pažįstamam jaunuoliui.

Visos šios dovanos yra pakankamai skirtingos, todėl atsižvelgę į paauglio pomėgius ir asmenybę, turėtumėte atrasti jam patinkančią idėją. Jei visgi nesate tikri, galite subtiliai paklausti, apie ką šiuo metu jaunuolis svajoja labiausiai – nors staigmenos neliks, taip tikrai pavyks maloniai jį pradžiuginti.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.