Renkamės batukus mergaitėms su išmone, bet atsakingai

Protingi ir rūpestingi tėvai visuomet skirs daugiau dėmesio pirkdami avalynę vaikams, nei sau. Viskas savaime suprantama. Mažylis auga, jo organizmas formuojasi, todėl labai svarbu rasti tokius batus, kurie teigiamai veikia visą pėdos formavimosi procesą. Tai ateityje gali nulemti stuburo būklę, eisenos teisingumą ir daug kitokių žmogaus fiziologinių savybių. Paprastai, net ir tuo atveju, jeigu vaikas neturi jokių bėdų dėl kojų pėdų, renkamasi ortopediniai batai vaikams. Tai tikrai geras pasirinkimas. Ortopediniai batai vaikams, taip pat ir ortopedinės basutės turi idealiai išformuotą vidpadį. Tokia avalynė turi tvirtą užkulnį, stabilizuojantį čiurnos sąnarį, taip pat plačią nosį, užtikrinančią, kad bus nevaržomi pirštukų ir visos pėdos judesiai. Šie veiksniai yra be galo naudingi.

Ypatingas dėmesys batams mergaitėms

Kaip žinia, mergaitės jau nuo mažų dienų mėgsta puoštis ir turėti kuo daugiau įvairiausių apdarų. Ne išimtis ir batai mergaitėms. Ir visai nereikia slopinti mergaitės noro turėti pačios gražiausios ir įvairiausios avalynės. Lai jau avalynės išvaizda pasirūpina pati batų savininkė, o jūs sužiūrėkite kitus svarbius aspektus. Pirmiausia, įsitikinkite, kad batuose yra pakankamai vietos mergaitės pėdai. Jeigu jūsų vaiko pėda yra ganėtinai plati arba vaikas tiesiog dar auga, pagalvokite apie puse arba vienu dydžiu didesnius vaikiškus batus.

Atminkite, kad ir kaip mažylė nori puikuotis dailiais bateliais, komfortas yra svarbiausia. Po kelių dėvėjimo  valandų tą pajaus ir ji pati. Jeigu renkatės batukus mokyklai, atkreipkite dėmesį į sportinį stilių. Jis tikrai patogus, o šiuolaikiniai dizaineriai yra sukūrę tokių gražių sportinių batelių modeliukų, kad raibsta akys.

Kalbant apie išeiginę avalynę, mergaitės dažnai labai nori batelių ar basučių su pakulne. Tebūnie, tačiau lai ji būna kiek įmanoma žemesnė ir geriausia platformos formos. Kojas privarginti pieštuko storio kulniukais jos dar tikrai suspės ateityje.

Medžiagos iš kurių gaminami vaikiški bateliai

Be abejonės, tinkamiausia natūrali oda. Vasarai puikiai tiks tekstilinės basutės ar bateliai su atvirais priekiais. Dirbtinės odos batelius galite pirkti drąsiai tuomet, jeigu avalynė bus dėvima ne taip jau dažnai ir ne ištisą dieną. Tuomet net ir šiek tiek paprakaitavusi oda didelės žalos nepadarys mažylei.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.