Kodėl turėtumėte pasirinkti infraraudonųjų spindulių šildymą

Infraraudonųjų spindulių šildymo sistemos skleidžia šilumą, panašią į saulės skleidžiamą šilumą. Skleidžiamus infraraudonuosius spindulius lengvai sugeria jūsų namuose esantys daiktai, todėl švelniai pakyla jų aplinkos temperatūra. Kadangi vėsūs paviršiai įkaista, infraraudonųjų spindulių šildymas (tai gali būti tiek grindinis šildymas, tiek ir šiluma sklindanti nuo sienų ar lubų) pakelia patalpos aplinkos temperatūrą. Infraraudonųjų spindulių šildymas ne tik šildo jūsų namus, bet ir teikia daug kitų privalumų.

Infraraudonųjų spindulių šildymas ir sauga

Įsigyjant šildytuvą, svarbiausias rūpestis yra saugumas. Infraraudonųjų spindulių šildymo sistemų temperatūra niekada nepasiekia tokios aukštos temperatūros kaip įprastų šildytuvų. Apsauginis metalinis apvalkalas paprastai dengia ir kaitinimo elementus, todėl liečiant paviršių negalima nudegti.

Minimali priežiūra

Niekas nenori būti apkrautas daugybe priežiūros darbų. Kadangi infraraudonųjų spindulių šildymo sistemose nėra judančių dalių, priežiūra yra minimali. Nėra variklių, kurie susidėvėtų, oro filtrų, kuriuos reikėtų keisti, ir nereikia jų tepti.

Greitas šilumos atgavimas

Kai kuriems šildytuvams reikia ilgo atvėsimo laiko nuo išjungimo iki įjungimo. Infraraudonųjų spindulių šildymo sistemos vis tiek teiks tokią pat stiprią, skvarbią šilumą, nesvarbu, kiek laiko praėjo po išjungimo.

Infraraudonųjų spindulių šildymas suteikia momentinę šilumą

Infraraudonųjų spindulių šildymo sistemos ne šildo orą, kaip kiti įprastiniai šildytuvai, o šildo objektus tiesiai jų kelyje. Šildant orą eikvojama energija, o šilumos nauda pajuntama ne iš karto. Infraraudonųjų spindulių šildymo sistemų skleidžiami spinduliai prasiskverbia ir šildo jus po oda. Infraraudonieji spinduliai sklinda į išorę, kaitindami visus netoliese esančius objektus, taip sukeldami plataus masto poveikį. Visa tai vyksta iš karto, todėl nereikia laukti.

Infraraudonųjų spindulių šildymo sistemos šildo tyliai

Kai dirbate triukšmingoje aplinkoje, svarbu rasti šildytuvą, kuris neveiktų labai garsiai. Infraraudonųjų spindulių šildymo sistemose nėra judančių dalių ar virpančių ventiliatoriaus menčių, todėl jie šilumą skleidžia tyliai.

Energijos vartojimo efektyvumas

Infraraudonųjų spindulių šildymo sistemos naudoja gerokai mažiau energijos nei įprasti šildytuvai. Be to, nereikia iš anksto įjungti šildytuvo, kad iš anksto įšildytumėte patalpą, nes šiluma tiekiama akimirksniu.

Ekonomiškas sprendimas

Bet kokio patalpų šildytuvo privalumas yra zoninis šildymas. Naudojant infraraudonųjų spindulių šildytuvą, galima šildyti tik tas namų dalis, kuriomis tuo metu naudojatės. Kai nešildote viso namo, sutaupote pinigų sumažindami šildymo sąskaitas. Infraraudonųjų spindulių šildymas gali sutaupyti iki 30-50 % šildymo išlaidų. Faktinis sutaupymas priklauso nuo izoliacijos, lubų aukščio, konstrukcijos tipo ir kitų veiksnių.

Draugiškas aplinkai

Šiais laikais žemės išteklius reikia naudoti labai atsakingai. Infraraudonųjų spindulių šildymo sistemos veikia be anglies degimo, be nuodingų šalutinių degimo produktų, be atviros liepsnos ir be kuro linijų, kurios gali nutekėti. Jie nieko neišskiria į orą ir nieko iš jo nepaima, todėl yra draugiški aplinkai.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.