Ko reikėtų vengti, perkant šviestuvus?

http://www.topolina.ltSiekiant kuo pigiau įsirengti namus, daugelis gyventojų renkasi pigiausias medžiagas, dekoracijas, baldus bei apšvietimo sistemas. Tačiau pastarieji įrenginiai tikrai neturėtų būti pasirenkami pagal mažiausią kainą. http://www.topolina.lt pabrėžia, kad pigiausi šviestuvai neretai sukelia tam tikrų nepatogumų bei nuostolių. Labiausiai išskiriami tie įrenginiai, kurių kainos yra neadekvačiai mažos. Norintiems kokybiško apšvietimo, visada patartina dairytis į geriausius pirkėjų įvertinimus turinčias elektronines parduotuves, nes jos gali pasiūlyti optimaliausią kainą ir geriausią šviestuvų kokybę. Šviestuvus iš neaiškių rankų perkantys gyventojai dažniausiai patiria nemenkus nuostolius dėl kelių priežasčių. Tad, ko reikėtų vengti perkant apšvietimo sistemas ar pavienius šviestuvus?

Perkant šviestuvus, atsižvelkite į jų paskirtį. Jeigu internete ieškote pigiausių šviestuvų, tuomet nereikėtų apsidžiaugti pamačius mažas kainas kažkurioje vietoje. Aiškiau kalbant, mažos kainos dažniausiai pažymi ribotas šviestuvų galimybes. Pavyzdžiui, mažai kainuojantys šviestuvai gali būti labai silpni, o tai reiškia, kad jie neapšvies ploto taip kaip reikia. Tai labiausiai liečia vidaus šviestuvus. Kartasi kai kurie gyventojai juos perka lauko apšvietimui, nors to daryti nerekomenduojama. Nors tokie šviestuvai akivaizdžiai yra pigesni nei specialūs lauko apšvietimo įrenginiai, jų naudoti išorėje nepatartina. Jų paskirtis tiesiog yra ne ta. Lauko šviestuvai yra specialūs – jie turi specialias šalčio, drėgmės izoliacines medžiagas. Vidaus šviestuvai to neturi, todėl nemaža tikimybė, kad esant lauko sąlygoms, vidaus šviestuvai lauke tiesiog suges akimirksniu ir pinigai bus išmesti į balą.

Dairantis į vidaus šviestuvus ar apšvietimo sistemas, atsižvelkite į elektros suvartojimą. Jeigu rinksitės pigiausius vidaus šviestuvus, turėkite galvoje, kad ko gero jie eikvos daugiau elektros energijos. Žinoma, tai liečia tokius šviestuvus, kuriuose jau yra lemputės. Norintiems, įsigyti kokybiškus šviestuvus, kurie dar ir taupytų elektros energiją, patartina rinktis tokius šviestuvus, kuriuos lemputės būtų keičiamos. Tiesiog tuomet užteks įsigyti taupiąsias arba LED lemputes.

Galiausiai, jokiu būdu nereikėtų rinktis neaiškių pasiūlymų iš nežinomų asmenų. Jeigu matote, kad kažkurioje vietoje šviestuvai pardavinėjimai ypač mažomis kainomis, būtinai pasidomėkite pardavėju. Turite įsitikinti, kad tai nėra sukčius. Matote, neadekvačiai mažas kainas neretai siūlo aferistai, kurių pagrindinis tikslas – pritraukti dėmesį ir išvilioti pinigus.

straipsniai Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.