Ko išmokstama depiliacijos kurso metu?

Online Waxing Course

             Ar esate grožio specialistas ar pradedantis kosmetologas? Vaškavimas ir plaukų šalinimas yra svarbus įgūdis, kurį reikia išmokti. Vaškavimas laikomas saugiausiu, patogiausiu ir ilgiausiai išliekančiu plaukų šalinimo būdu, o šis sektorius per pastarąjį dešimtmetį išaugo eksponentiškai. Šis išsamus kursas apima viską, ką reikia žinoti apie profesionalų ir saugų plaukų šalinimą naudojant vašką. Nuo sveikatos taisyklių iki vaško paruošimo ir saugaus plaukų šalinimo bet kurioje kūno vietoje – kursuose jums pateiks viską, ką reikia žinoti, kad būtumėte aukščiausio lygio profesionalūs vaškuotojai. Kursai skirti visiems, kurie domisi mokymusi. Norint mokytis tokius kursus, formali kvalifikacija nebūtina. Tokie kursai tinka, jei norite išmokti naujų įgūdžių, pradėti naują karjerą arba jei jau dirbate tam tikroje pramonės šakoje ir norite patobulinti savo talentus bei patobulinti savo gyvenimo aprašymą.

                 Kam skirti depiliacijos kursai? Salonų savininkai, norintys depiliaciją įtraukti kaip paslaugą. Asmenys, norintys išmokti naujų įgūdžių ir pagilinti savo žinias grožio industrijoje. Tie, kurie tik pradeda dirbti grožio industrijoje ir ieško pagrindinių, pelningų įgūdžių, kuriuos reikia išmokti. Tie, kurie nori išmokti atlikti vaškavimo procedūras asmeniniam pomėgiui. Norintys pradėti savo vaškavimo verslą. Papildomas grožio industrijos karjeros kelias. Baigę šį kursą galėsite atidaryti savo nedidelį verslą, dirbti SPA centre ar kosmetologe, išplėsti savo klientų sąrašą arba pradėti savo karjerą kaip profesionalus vaškuotojas.

                     Kiekvieną pamoką turėsite baigti iki galo, o kiekvieno kurso modulio pabaigoje atsakyti į egzaminus. Jei kiekvieno egzamino išlaikymo procentas viršija 55%, gausite baigimo sertifikatą, patvirtinantį jūsų pasiekimus.  Dauguma kursų gausite  per tęstinį mokymą (CE) / tęstinį profesinį tobulėjimą (CPD).  Visi kursai yra akredituoti Tarptautinės internetinių švietimo standartų tarybos. Sėkmingai baigę kursą studentai gali įsigyti šios trečiosios šalies institucijos ICOES sertifikatą, kuriuo pripažįstamas pasiekimas.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.