Kaip lengviau atjauninti savo odą

Sutikite, daugelio iš mūsų svajonė yra kiekvienus senus metus palydėti ir naujus pasitikti atrodant jaunatviškai, žvaliai, gražiai ir nepriekaištingai! Tačiau negalime paneigti fakto, jog neišvengiamai susiduriame su natūraliais odos senėjimo procesais, kurie ilgainiui ima liudyti apie greitai bėgantį laiką. Laimei, yra ne vienas sprendimas, kurį galime pasitelkti norėdamos lengviau atjauninti savo odą ir jaustis kuo puikiausiai!

Švelniai nuvalykite akių makiažą

Taip, puikiai suprantame, tikriausiai po sunkių dienos darbų jūs tiesiog nekantraujate nusivalyti savo makiažą ir atsigulti į lovą, tačiau stabtelkite – to daryti paskubomis jokiu būdu nereikėtų! Oda aplink akis yra ypatingai plona ir lengvai pažeidžiama. Nuolatinis švelnios odos aplink jūsų akis tempimas ir dirginimas paspartina jos suglebimą, dėl ko ji gali atrodyti tamsesnė nei likusi veido oda. Tačiau jei jūs įprasite su oda aplink akis elgtis labai švelniai, ilgainiui pastebėsite akivaizdžius teigiamus savo išvaizdos pokyčius. Be to, galite apsvarstyti galimybę naudoti valomąjį aliejų arba balzamą, kad galėtumėte lengviau, švelniau ir saugiau pašalinti akių šešėlius ar blakstienų tušą.

Prieš makiažo pagrindą naudokite drėkinamąjį kremą

Deja, be su amžiumi natūraliai mažėja hormonų kiekis ir mūsų oda tampa sausesnė. Nors galbūt iki šiol jūs buvote pratusios rinktis kreminį makiažo pagrindą, nuo šiol tokios praktikos turėtumėte atsisakyti. Klausiate, kodėl? Sunkesnės, kreminės formulės makiažo pagrindo priemonės paprastai yra sukurtos taip, kad labiau padengtų odą, o tai reiškia, kad jose yra ir kur kas daugiau pigmento. Trumpiau tariant, juose yra didesnis pudros kiekis. Tuo tarpu, jei jums visgi labai patinka kreminės formulės makiažo pagrindas, išbandykite lengvesnį makiažo pagrindą su drėkinamuoju kremu. Žinoma, pasirinktą drėkinamąjį kremą turėtumėte naudoti prieš makiažo pagrindą!

Kasdien naudokite apsauginį kremą nuo saulės

Apsauginis kremas nuo saulės yra tiesiog būtina ir nepakeičiama jūsų kasdienės grožio priežiūros sudedamoji dalis – ir visiškai nesvarbu, ar už lango šviečia kaitri saulė, ar yra apsiniaukę bei lyja. Apsauginį kremą naudokite visuomet – ir ypač aplink akis! Akių vokų oda yra ploniausia, todėl saulės žala šioje veido odos srityje gali labai greitai išryškėti išsiplėtus ir padidėjus kraujagyslėms. Dėl šios priežasties per odos skaidrumą gali būti matoma tamsesnė spalva. Tačiau apsauginiu kremu tepkite visą odą, kuri gali būti veikiama kenksmingų ultravioletinių saulės spindulių, tokiu būdu užkertant kelią odos pažeidimams, sumažinant odos vėžio riziką, apsaugant odą nuo spartesnių senėjimo procesų ir odos išsausėjimo.

Išbandykite kolageno pagrindu pagamintą veido kremą

Dar vienas naudingas pasirinkimas siekiant jaunatviškesnės veido odos, yra veido kremas, kurio sudėtyje yra kolageno, kuris, kaip įrodyta daugybės atliktų mokslinių tyrimų rezultatais, gali veiksmingai sumažinti odos raukšles ir kitus senėjimo požymius. Jei kolageno turintį veido kremą naudosite reguliariai, neilgai trukus pastebėsite teigiamus savo odos pokyčius – oda taps stangresnė, bus lygesnė, geriau tonizuota ir jaunatviškesnė.

Jums gali pagelbėti vitamino C serumas

Į savo kasdienę odos priežiūrą galite įtraukti ir dar vieną nuostabius rezultatus sukurti galintį produktą, kuris yra vitamino C serumas. Jei pasirinksite 10 % vitamino C serumą su ferulo rūgštimi ir vitaminu E, daug lengviau sulėtinsite odos senėjimo procesus, paversite odą elastingesne, padidinsite jos stangrumą, sumažinsite raukšlių gylį ir odos netolygumus, paskatinsite kolageno gamybą ir pašviesinsite pigmentines odos dėmeles. Be to, jo pagalba galėsite lengviau apsaugoti savo odą nuo įvairių neigiamų aplinkos veiksnių ir kartu užtikrinti efektyvesnį epidermio drėkinimą.

Nepamirškite savo mitybos

Jei norite atrodyti jaunatviškiau, nepamirškite ir savo kasdienės mitybos. Jei ją papildysite vitamino C turinčiais vaisiais ir daržovėmis, natūraliai savo organizme padidinsite kolageno kiekį, padedant odai lengviau išlikti stangriai ir jaunatviškai. Be to, nepamirškite ir omega-3 riebalų rūgščių, kurios sumažina uždegimus, kartu į savo mitybą įtraukiant ir maisto produktų, turinčių vitamino D ir antioksidantų. Taip pat pasirūpinkite, kad ant jūsų stalo kasdien netrūktų lapinių žalumynų, apsaugančių ir drėkinančių odos ląsteles. Galiausiai kasdien vartokite pakankamai vandens, kuris padės jums atrodyti jaunatviškiau ir žvaliau!

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.