Šokiai – geriausi vaistai nuo pervargimo ir nuobodulio

Tikriausiai dažnam jūsų pažįstamas jausmas, kai norisi judėti pagal muziką, bet kausto baimė, jog nepavyks to padaryti. Tiesiog bijom atrodyti juokingi ir nesuprasti. O visai be reikalo. Šokio meno mokantys treneriai vieningai tikina: šokti gali kiekvienas. Šokių pamokos Kaune ir gausus būrys mokinių įrodo, jog žmonės vis labiau numoja ranka į savo kompleksus ir su malonumu pasineria į šokių teikiamus malonumus.

Tad ką mums gali pasiūlyti šokiai Kaune? Tikrai profesionalūs šokių mokytojai jus išmokys bene visų įmanomų šokių:

  • Pramoginių šokių;
  • Linijinių šokių;
  • Solo latino ir Solo klasika;
  • Argentinietiško tango;
  • Salsos;
  • Regetono;
  • Gatvės šokių;
  • Jaunavedžių šokių ir kt.

Šokių pamokos paprastai rengiamos atskirai suaugusiems, jaunimui, senjorams ir vaikams. Tad bijoti, jog nesuspėsite suktis šokio sūkuryje su judriu jaunimu, tikrai nederėtų. Be to, šokti galima ne tik poroje.  Šiuo metu solo šokių stilių bei programų pasiūla merginoms yra labai didelė – kiekviena gali atrasti tai, kas jai tinkamiausia. Taigi, tereikia noro ir entuziazmo, o aiškūs norai, kokius šokius norite pasirinkti ateis su laiku.

Kalbant apie šokių įvairovę ir populiarumą, galime išskirti keturis: linijiniai šokiai, Solo latino, salsa ir regetonas. Linijiniai šokiai yra šokiai su pasikartojančia žingsnelių seka. Juos šokama linijomis, visi juda ta pačia kryptimi ir daro tuos pačius žingsnelius. Šie šokiai šokami pagal  labai įvairią muziką – nuo valso, Lotynų Amerikos iki disco šokių. Emociškai pavargstate po sunkios darbo dienos? Ką gi, linijiniai šokiai – puikus laisvalaikio praleidimo būdas šokant ir nepersitempiant.

Solo latino šokių programa yra merginoms ir moterims skirti šokiai, alsuojantys Lotynų Amerikos šokių dvasia. Jų dėka išmoksite grakščiai judėti, tobulinti laikyseną, ugdyti judesių plastiką ir atsikratysite bet kokių kompleksų, neva esate nerangi ir šokiai tikrai jums nepasiekiami.

Regetonas – puiki alternatyva sporto klubui ar aerobikos treniruotėms. Ši šokių programa pasižymi seksualiais, plastiškais ir kartu greitais kūno judesiais. Užsiėmimų metu išmoksite plastikos, o praktikoje nesunkiai bet kuriame vakarėlyje ar klube  išmoksite judesius pritaikyti bet kokiai muzikai.

Salsa išvertus iš ispanų kalbos reiškia „padažą”. Šie šokiai šokami tiek po vieną, tiek poromis, tiek rateliuose. Beje, salsa gali būti labai įvairi – Kubietiška, Los Andželo, Niujorko ir dar keletas pagrindinių salsos stilių. Visi šokiai  patrauklūs savaip.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.