Jei taupyti perkant padangas, tai tik protingai

Kiekvienas geras daiktas dažniausiai reikalauja investicijų, padangos – puikus to įrodymas. Be kitų išlaidų, būtinų automobilio eksploatacijai, pastarosios priverčia atverti vairuotojus piniginę. Kaip teigia padangos plius atstovas, vairuotojai dėl to burba vis rečiau: tai – tarsi taisyklė, kurios būtina laikytis norint važiuoti ne tik komfortiškai, bet, svarbiausia, ir saugiai. Aišku, siūlomi patrauklūs pasiūlymai padangų įsigijimui gali padėti ir sutaupyti, tereikia skirti laiko šių paieškai bei geriausio varianto pasirinkimui.

Normalu, jog kelyje sutinkame įvairių transporto priemonių, atspindinčių  jų savininkų gyvenimo būdą bei socialinį statusą: vieni važinėja su galingomis, ką tik iš salono išriedėjusiomis mašinomis, tuo tarpu kiti – vos pajudančiais „grabais“. Toks nevienalytis automobilių portretas lemia faktą, jog pardavėjai siūlo skirtingų klasių padangas, kardinaliai viena nuo kitos besiskiriančias savo kaina, o taip pat kokybės parametrais. Pirmajai grupei priklauso vadinamosios aukščiausios klasės padangos, kurių gamintojai – rinkoje puikiai žinomi vardai, į savo gaminių medžiagas bei nuolat atnaujinamą technologiją investuojantys milžiniškas sumas. Natūralu, jog ir pirkėjai, norintys įsigyti tokį gaminį, už tai turi mokėti įspūdingas, tikrai ne visiems prieinamas sumas. Ekonominės klasės padangos – galimas kompromisas ieškantiems optimalaus santykio tarp kokybiško gaminio bei geros kainos. Šioje grupėje siūlomi patrauklūs pasiūlymai padangų įsigijimui sulaukia bene daugiausia vartotojų dėmesio. Egzistuoja dar ir trečiasis variantas, kurį reikia paminėti vien dėl to, jog būtų realiai atspindimas padangų rinkos netolygumas. Tai – žemiausios kokybės Azijos šalių gaminiai, galintys pasiūlyti tik formą, primenančią šią automobilio dalį bei žemą kainą, daugiau privalumų čia sunku įžvelgti. Aišku, jei neperkama pirmų pasitaikiusių padangų artimiausiame prekybos centre, o šiek tiek daugiau pasidomima, galima ir šioje kategorijoje rasti šiek tiek geresnį variantą. Deja, ilgo tarnavimo ir iš šio tikėtis neverta.

Automobilių specialistai besitenkantiems padangas siūlo žiūrėti ne tik į jų kainą, bet ir atsižvelgti į galimą dėvėjimo trukmę. Jei „pigutės“ nusidėvės ir turės būti išmestos po pirmo sezono, tai brangiau kainuojančios tarnaus ilgiau ar net galės būti restauruojamos. Aišku, „šokti aukščiau bambos“ ir pirkti Premium klasės padangas, kainuojančias brangiau  nei pats automobilis nebūtina, tačiau investuoti į kokybiškas ekonominės klasės padangas verta.

 

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.