Flomasteriai vaikams padės praleisti tamsius rudens vakarus

Piešimas tai puikus būdas praleisti laisvalaikį įvairaus amžiaus vaikams. Jis skatina kūrybiškumą, padeda susikaupti, atsipalaiduoti, nurimti. Viena tinkamiausių priemonių piešimui – flomasteriai. Ši priemonė labai mėgiama mažųjų, nes galimas didelis spalvų pasirinkimas, braukiama linija yra ryškesnė, palyginus su pieštukais. Flomasteriais mažiau teplioja, išsipurvina, nei guašas. Atskleisime keletą būdų, kaip galima lavinti vaiko piešimo įgūdžius.

1. Linijų sujungimas

Jau 2-4 metų vaikai pradeda mokytis brėžti liniją. Šiuos įgūdžius lavinti padės specialios knygelės, kuriose reikia apvedžioti linijas. Leiskite vaikui laisvai pasirinkti flomasterio spalvą arba patarkite, kokios spalvos gamtoje būna apvedžiojamas gyvūnas ar augalas.

2. Spalvinimas su flomasteriais

Visi vaikai praeina tokį amžiaus periodą kai labai norisi spalvinti. Tam taip pat yra specialios knygelės. Norėdami prasmingai užimti mažylį vakare, nupirkite spalvinimo knygelę ir flomasterius, su kuo daugiau spalvų. Mažylis mielai įsitrauks į šį užsiėmimą.

3. Piešimas ant lentelės

Mokyklose yra lentą, skirta rašymui, o vaikiškų prekių parduotuvėse galima rasti panašią mažesnę lentą, skirtą piešimui namuose. Flomasteriai puikiai tiks rašymui ant jos. Turėdami tokią lentą sumažinsite vaiko norą piešti ant baldų ir sienų.

4. Akvareliniai flomasteriai piešimui

Šie flomasteriai išsiskiria tuo, kad yra pagaminti vandens pagrindu, todėl gerai nusivalo nuo odos ar audinio. Jie taip pat turi teptuko formos galiuką, kuris sukuria tapymo akvarele įspūdį. Su akvareliniais flomasteriais vaikas mielai pieš ant popieriaus, kartono ar kito tam skirto pagrindo.

5. Piešimas ant tekstilės

Piešimas ant tekstilės labiau sudomins vyresnio, mokyklinio amžiaus vaikus. Galite tuo užsiimti kartu ir parodyti pavyzdį. Šiek tiek pasitreniravus ant senų drabužių, ilgainiui įvaldysite techniką ir galėsite pagrąžinti, atnaujinti dėvėtus rūbelius ar prekių krepšelius.

Piešimui ant drabužių tinka vandeniui atsparūs flomasteriai ar markeriai, su jais apveskite piešinio kontūrus, o patį piešinį spalvokite su tam skirtais dažais bei teptukais.

Kad ir kokiu būdu sugalvosite piešti su savo mažaisiais, ši veikla tikrai padės smagiai praleisti ilgus rudens bei žiemos vakarus.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.