Moteriškos kelioninės kuprinės – kaip išsirinkti?

                 Nepamirškite, kad jei vykstate į ilgą kelionę, jūsų kuprinė bus jūsų palydovė savaites ar mėnesius ir tai gali būti nuobodu. Jau nekalbant apie tai, kaip tai gali būti nemalonu jūsų nelaimingai nugarai! Jei esate spontaniškas keliautojas, kuris nemėgsta iš anksto nuspręsti, kur apsistoti, galite daug vaikščioti su sunkiu krepšiu. Kita vertus, jei krepšys per mažas, visada turėsite palikti visus būtiniausius daiktus. Taigi, kaip pasiekti tą sunkiai suvokiamą pusiausvyrą? Tikėkite ar ne, idealų jūsų kuprinės dydį iš tikrųjų lemia jūsų kūno svoris. Pageidautina, kad jūsų supakuota kuprinė svertų ne daugiau kaip 20% jūsų kūno svorio. Tai, žinoma, jei esate visiškai tinkamas!

               Kelionės su bagažu reiškia ne tik pinigų sutaupymą už bagažo mokesčius; tai taip pat apie šviesos pakavimą. Pasirinkę mažesnę kelioninę kuprinę galėsite susikrauti mažiau, o tai reiškia, kad turite mažiau svorio ant nugaros ir tai galiausiai prilygsta vienam stebuklingam žodžiui: patogumas. Net jei su kuprine nepraleisite valandų valandas žygiuodami po kalnus, patogumas vis tiek svarbus. Jums reikia ergonomiškos kuprinės, kuri tiktų jūsų mažesniam liemeniui. Pėsčiųjų kuprinės daugelį metų buvo patogumo standartas. Žygeiviai kelias valandas ar dienas vienu metu nešiojasi dešimtis svarų.

                 Žygio krepšiai yra patogūs nešiotis, bet kitaip netinka kelionėms. Jie atsidaro iš viršaus, todėl būna netvarkingi ir sunkiai pasiekiami keliaujant. Vietoj to ieškokite moteriškos arba su reguliuojama pakabos sistema kelioninės kuprinės. Jei nesate patyręs žygeivis, galite manyti, kad patogumas priklauso nuo to, kiek paminkštinimo yra pečių dirželiai. Stebina tai, kad patogumas yra daug mažiau susijęs su pečių dirželiais ir daug daugiau dėl klubų diržo. Paminkštintas, svorį laikantis klubų diržas atlieka tikrąjį darbą. Tinkamai pritvirtintas klubų diržas perkels iki 80 % jūsų kuprinės svorio nuo pečių ant klubų, todėl stipresni kojų raumenys gali atlikti rankinės nešiojimo darbą, tuo pačiu sumažinant jūsų pečių ir kaklo įtampą. Daug kuprinių galite rasti ir bagsandmore.lt .

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.