Automobilio tikrinimas iš namų

Automobilio tikrinimas iš namų tai puiki paslauga kas perka naudotas transporto priemones. Dauguma asmenų mūsų šalyje perka naudotus automobilius, dėl daugybės priežasčių. Viena iš dažniausiai pasitaikančių priežasčių yra kainų skirtumas tarp naujo ir naudoto automobilio. Tačiau galima pirkti naujus automobilius ir išsimokėitnai, bet retai kas nori įsipareigoti bankams.

Perkant naudotus automobilius pasitaiko įvairiausių problėmų, dėl kurių yra sunku nusipirkti tvarkingą ir gerą automobilį. Rinkoje vis daugiau atsiranda automobilių perpardavinėtojų, kurie nuperka transporto priemones pigiai, jas apiplauna ir deda už dideles kainas. Perpardavinėtojai tikriausiai slėps defektus, kad sudomintų jus kaip klientą.

Važinėdami apžiūrinėti automobilių arba kitokių transporto priemonių, mes išvaistome nemažai savo laiko ir žinoma išsileidžiame pinigų ,kadangi reikia pilti kurą. Visuomet prieš perkant naudotą automobilį, siūloma jį pasitikrinti ,, VIN patikra „ internetiniame puslapyje.

Kur galima pasitikrinti norimą automobilį?

Visada galite tikrintis savo norimas transporto priemones mūsų puslapyje www.VinPatikra24.lt . Čia gausite pačios svarbiausios informacijos. Jeigu nežinote kur galite rasti VIN kodą, tai tikrai nebus problema, kadangi jį nėra sunku susirasti. Jo galite ieškoti transporto priemonės techniniame pase arba ant priekinio stiklo, vairuotojo pusėje. Jei nepavyksta rasti identifikacinio koduko, galite pasiteirauti pačio pardavėjo, kad jums jį padiktuotų.

Kodėl vertėtų įsigyti ataskaitą?

Jei norite pirkti naudotą automobilį, siūlome nepagailėti ir įsigyti ataskaitą, kurios kaina vos 13 eurų. Ataskaitoje jums bus pateikiama naudinga informacija, su kuria išvengsite blogo varianto pirkimo. Pasitaiko ir tokių atvejų, kuomet dabartinis pardavėjas, pats nežino kokia yra automobilio praeitis, tad jums negalės plačiau apie jį papasakoti.

Pamatysite kokia yra reali rida. Jeigu kažkas atsukinėjo ridą, jūs išvysite kuriais metais ji buvo atsukta, ir nuo kokio kilometražo. Pasitaiko ir tokių atvejų, kuomet automobilis keliauja per kelis perpardavinėtojus, ir rida buna atsukta net kelis kartus. Žinoma išvysite ir patirtas automobilio avarijas. Sužinosite kokia žala būvo įvertinta draudimo kompanijų, kokios kėbulo dalys nukentėjo per eismo įvykį ir kada jos nutiko. Sužinosite ir daugiau naudingos informacijos kaip apie keičiamus savininkus, automobilio aptarnavimus, ar automobilis nėra kurioje nors šalyje paieškomas, pasiūlymus ką tikrinti prieš perkant.

Automobilio pirkimas su ataskaita keliais būdais

Jei ruošiatės įsigyti ataskaitą, tuomet galite jį tikrintis net keliais būdais.

Automobilio tikrinimas iš namų – automobiliai ne visada buna arti mūsų. Todėl tenka važiuoti virš 50 kilometrų. Tačiau prieš perkant, siūlome pasiklausti pardavėjo koks identifikacinis kodas ir pasitikrinti automobilį iš savo namų.

Automobilio tikrinimas prie pardavėjo – jei apžiūrėjote automobilį ir jis jums patinka, siūlome įsigyti ataskaitą, kad sužinotumėte transporto priemonės praeities istoriją.

Kaip ir minėjome, automobilio patikra pagal kėbulo numerį suteiks daug privalumų jums, bei išvengsite blogos transporto priemonės įsigyjimo. Taip pat turėdami ataskaitą, nusiderėsite kur kas daugiau kainos.

rasytojas Author

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.